PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Güvenlik soruşturması olurken bir yerde çalışmıyor olmak mı gerekiyormuş.

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Ekonometri
arkadaşlar kafayı yiyecem herkes aranıyoruz ya da sıram şu gibi birşeyler yazıyor bende zonguldak gökçebey için 1.yedektim.şimdi o ilçe için mi bekliycem?lütfen birileri beni aydınlatsın kafam allak bullak oldu :agla:

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Ekonometri
bazı arkadaşlar sıram geldi gibi şeyler yazıyo bunu nerden biliyosunuz anlamadım lütfen beni aydınlatın.ben ümidi kesmiştim iyice:suspus:

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
bazı arkadaşlar sıram geldi gibi şeyler yazıyo bunu nerden biliyosunuz anlamadım lütfen beni aydınlatın.ben ümidi kesmiştim iyice:suspus:
Hocam biz asillerin evrak teslim süresi bitince kendi başmüdürlüklerimizi arayıp kaç asilin evrak teslim etmediğini öğrendik öyle biliyoruz sıramızın geldiğini. Siz yarın kendi başmüdürlüğünüzü arayın sorun sıra gelip gelmediğini söylerler

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Hocam biz asillerin evrak teslim süresi bitince kendi başmüdürlüklerimizi arayıp kaç asilin evrak teslim etmediğini öğrendik öyle biliyoruz sıramızın geldiğini. Siz yarın kendi başmüdürlüğünüzü arayın sorun sıra gelip gelmediğini söylerler
kendime inanamıyorum hiç öyle birşey yapmadım.olmadı diye bırakmıştım ben.çok sağolun sabah ilk işim aramak :rolleyes:

Blom38

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
hocam bişey daha sorucam ,ben şimdi ilçenin 1. yedeğiyim ya başka bi ilçe ya da merkeze çağrılır mıyım? çok anlamsız sorular mı soruyorum bilmiyorum ama
Hayır hocam çağrılmazsınız nerenin yedeği iseniz oraya çağrılırsınz sadece.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hocam bişey daha sorucam ,ben şimdi ilçenin 1. yedeğiyim ya başka bi ilçe ya da merkeze çağrılır mıyım? çok anlamsız sorular mı soruyorum bilmiyorum ama
Yok hocam estağfurullah soru sorabilirsiniz hiç önemli değil nerenin yedeğiyseniz orası için çağrılırsınız

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar kafayı yiyecem herkes aranıyoruz ya da sıram şu gibi birşeyler yazıyor bende zonguldak gökçebey için 1.yedektim.şimdi o ilçe için mi bekliycem?lütfen birileri beni aydınlatsın kafam allak bullak oldu :agla:
Elifcim Sinem ben. En geç bugün yarın bizde aranacağız rahat ol.

Elgiyesa01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşım asillerin evrak teslim süreci sonrası biz yedekler başmüdürlüğü arayıp siramizin gelip gelmediğini ogrenmistik

SpeedyGonzales

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar bir süredir takip ediyordum buralarda yeniyim. ☺ Dün aradılar beni çok hızlı bir şekilde evraklarını toparla getir dediler. O kadar hızlı davrandım ki bütün gün hastanede rapor için ugraştım ve akşam tüm evrakları toparladım. Bugün sağlık raporum mesai saatine yetişirse evrak teslim eden ilk yedeklerden olacam gibi ☺

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Sağlık raporu nasıl olacak istedikleri birimlerden tek tek dr gezerek mi. Bursa için daha hızlı yolunu bilen var mı işten izin almak sorun olacak benim için