PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Yusuf80

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar aldığınız sağlık kurulu raporunun altına karar kısmına ne yazdırdınız. Ptt gişe ve büro personeli olarak çalışmasında bi mahsur yoktur gibi bise mi yazdıralım. Acil cevap verebilir misiniz.

Glcan90

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar aldığınız sağlık kurulu raporunun altına karar kısmına ne yazdırdınız. Ptt gişe ve büro personeli olarak çalışmasında bi mahsur yoktur gibi bise mi yazdıralım. Acil cevap verebilir misiniz.
ptt de çalışmaya engel yoktur ya da ptt de memur olarak çalışmaya engel yoktur onun gibi bişeyler

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
slm arkadaşlar Antalya başmüdürlük 11.yedeğim ben de.Antalya dan yedek arkadaşlardan aranan oldu mu acaba hiç.acaba kaçıncı yedeğe kadar sıra gelir.basmudurlugu aradım ana çok da bilgi vermediler.

Bombyx

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Merhaba arkadaşlar bir süredir takip ediyordum buralarda yeniyim. ☺ Dün aradılar beni çok hızlı bir şekilde evraklarını toparla getir dediler. O kadar hızlı davrandım ki bütün gün hastanede rapor için ugraştım ve akşam tüm evrakları toparladım. Bugün sağlık raporum mesai saatine yetişirse evrak teslim eden ilk yedeklerden olacam gibi ☺
Hocam neresiydi sizin?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar rica ediyorum feragat edenler dilekçe yollasın yoksa ay sonuna kadar her çağrılan gelecek gibi düşünülüp başka kimse çağrılmıyormuş ! evrak teslim edenlerin güvenlik soruşturması yapılıyor eksik kişi için tekrar çağırma olmuyormuş

Elgiyesa01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar rica ediyorum feragat edenler dilekçe yollasın yoksa ay sonuna kadar her çağrılan gelecek gibi düşünülüp başka kimse çağrılmıyormuş ! evrak teslim edenlerin güvenlik soruşturması yapılıyor eksik kişi için tekrar çağırma olmuyormuş
Hocam net yazar misiniz ne demek istediğinizi

Bombyx

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar, Antalya yedek sırası geldiğini bilipte başmüd.arayan oldu mu

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Hocam net yazar misiniz ne demek istediğinizi
Hocam şimdi atandınız diye aranıyorsunuz ptt den ve siz gitmek istemiyorsunuz sonra da evrak teslim etmem olur biter diyorsunuz işte bende diyorum ki bu durumda atanma hakkımdan feragat ediyorum işte şuraya atandım vs gibi yazarak bi dilekçe yollayalımki bi sonrakine sıra gelsin .

Kirpi

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Hocam şimdi atandınız diye aranıyorsunuz ptt den ve siz gitmek istemiyorsunuz sonra da evrak teslim etmem olur biter diyorsunuz işte bende diyorum ki bu durumda atanma hakkımdan feragat ediyorum işte şuraya atandım vs gibi yazarak bi dilekçe yollayalımki bi sonrakine sıra gelsin .
Doğru hocam. Sizin hangi ildi?

Kirpi

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Antalya yedekleri için haber var mı arkadaşlar? Ben henüz aranmadım, mail de gelmedi.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bugün iki feragat dilekçesi vardı hocam biri sizindi muhtemelen. Söylediğiniz ve yaptığınız şey gerçekten çok önemli sırada bekleyen bir sürü arkadaş var umarım herkes sizin kadar duyarlı olur
Sağolun hocam . öğleden önce fax çektim ve mail yolladım garanti olsun diye sıkıntı çıkarsa arayacaklar o zamanda postayla yollayacam . Ateşten yananı ateşten yanan anlarmış. .. RABBİM sabır versin geride kalanlara..

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Yusuf hocam geç cevap veriyorum hallettiniz muhtemelen ama yinede yazayım benimkinde çalışmasında sakınca yoktur çalışabilir yazıyordu. Kurum adı yada gişe görevlisi gibi şeyler yoktu

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Sağolun hocam . öğleden önce fax çektim ve mail yolladım garanti olsun diye sıkıntı çıkarsa arayacaklar o zamanda postayla yollayacam . Ateşten yananı ateşten yanan anlarmış. .. RABBİM sabır versin geride kalanlara..
Amin hocam çok doğru söylediniz yaşamadan kimse bilmiyor yıllardır uğraşıyorum bu süreç uzadıkça öldüm öldüm dirildim ne demek olduğunu çok iyi biliyorum o yüzden bütün yedek arkadaşlarıma sıra gelmesini çok içten istiyorum allah herkesin yardımcısı olsun

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Amin hocam çok doğru söylediniz yaşamadan kimse bilmiyor yıllardır uğraşıyorum bu süreç uzadıkça öldüm öldüm dirildim ne demek olduğunu çok iyi biliyorum o yüzden bütün yedek arkadaşlarıma sıra gelmesini çok içten istiyorum allah herkesin yardımcısı olsun
Amin hocam inşallah . Ben atandığımı öğrendiğim gün benim evim düğün eviyken bir başka arkadaşın evi cenaze eviydi .. O günden beri dua ediyorum emek veren herkese isteyen herkese hayırlı bi iş nasip etsin inşallah .