PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

esses

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
benim saglık raporumda görevi ve çalıştıgı kurum olarak antlasmalı kurumlar yaziyor sadece ben hicbir sey de yazdırmadim raporun altına bir sey mi yazdırmam gerekiyor arkadaşlar

Blom38

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Evrak teslim eden arkadaşlar sağlık raporumu ağustosta almıştım. 5 ay oldu. Kabul edilirmi acaba. Yenisini alacam ama başka bi işten dolayı bu hafta evrak işini halletmek istiyorum.

Blom38

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Birde gs formunun yenisinin linkini gönderebilirmisiniz. Önceki olmuyomuşta

Blom38

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Ewt hocm netten baktım yenisi var. Öncekine göre daha az bilgi istiyor ve foto yok

Blom38

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Mail gelmediki bana link gönderseniz arkadaşlar yarın götürecemde akşam hazırlıyım

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben yeniyi bilmiyorum hocam bende asillerin doldurduğu güvenlik soruşturması vardı o zaman indirmiştim bugün onu verdim
bilgi için tşkler. sağlık raporuna ne yazdırdınız hani memur olabilir gişe görevlisi olabilir tarzında. bir de hangi bölümlerde muayene oldunuz. cvp verirseniz tşkler

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
hayırlı olsun. sağlık raporunda hangi bölümlere gittiniz? evrak tesliminde transkript falan istiyorlar mı. cvplarsnız tşk ederim şimdiden.
Teşekkür ederim. Devlet hastanesinden sağlık raporu için giriş yapınca 8 bölüm doktorunun olduğu bir belge veriyorlar odaları sıra beklemeden dolaşıyorsun. Evrak tesliminde diploma istiyorlar.