PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
Birde gs formunun yenisinin linkini gönderebilirmisiniz. Önceki olmuyomuşta
Ptt ik sitesinde duyurular kısmında gs formu var onu indirip bilgisayardan dolduruyoruz. Sağlık raporuna ekstra bir şey yazmadılar. Memur olur her yerde çalışabilir gibi şeyler yazıyordu

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
bilgi için tşkler. sağlık raporuna ne yazdırdınız hani memur olabilir gişe görevlisi olabilir tarzında. bir de hangi bölümlerde muayene oldunuz. cvp verirseniz tşkler
Benimkinde sadece çalışmasında sakınca yoktur çalışabilir yazıyordu hocam zaten bizim için özel bir şart yok dağıtıcılar belirtmek gerekiyor. Her hastanede farklı olabilir bende göz, KBB, dahiliye, psikiyatri, fizik tedavi ve rehabilitasyon vardı zaten onlar kağıdı elime verdiler bu bölümler yazıyordu hepsine tek tek gittim imzalattım.

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benimkinde sadece çalışmasında sakınca yoktur çalışabilir yazıyordu hocam zaten bizim için özel bir şart yok dağıtıcılar belirtmek gerekiyor. Her hastanede farklı olabilir bende göz, KBB, dahiliye, psikiyatri, fizik tedavi ve rehabilitasyon vardı zaten onlar kağıdı elime verdiler bu bölümler yazıyordu hepsine tek tek gittim imzalattım.
çok tşkler.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam sz asil miydiniz, neresi için di merak ettim ewrak teslim demişsiniz,gözünüz aydın darısı başımıza inş.
Yok hocam ankara için yedektim dün çağrıldım bugün evraklarımı teslim ettim. Teşekkür ederim darısı bekleyen herkesin başına

biber

Emirhan ve Süleyman'ın Anası :)
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Selam arkadaşlar iki gündür evrak işleriyle uğraşıyoruz giremedim buraya .şükür tüm işlemlerimiz bitti evrakları teslim ettik.rabbim herkese hayırlı iş kapısı açsın inşallah. Beklemekten ölmüştük artık başlama günümüzü iple çekeceğiz :)hayırlı geceler herkese

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Selam arkadaşlar iki gündür evrak işleriyle uğraşıyoruz giremedim buraya .şükür tüm işlemlerimiz bitti evrakları teslim ettik.rabbim herkese hayırlı iş kapısı açsın inşallah. Beklemekten ölmüştük artık başlama günümüzü iple çekeceğiz :)hayırlı geceler herkese
Tekrar hayırlı olsun hocam :) çok şükür bu günleride gördük hiç gelmeyecek gibiydi o kadar alışmışımki beklemeye hala garip geliyor :)

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
Evrak verirken sormayı unuttum işlemlerimizi başlatmak için tüm yedeklerin evrak getirmesini beklerler mi acaba ?

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Yedeklerın egıtım surecı nasıl olcak bılgısı olan var mı arkadaslar.bırde gecıcı mezunıyet belgesı gecerlı oluyormu dıploma yerıne

muhasebeci40

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
GÜNAYDIN GS BELGESİ OLAN VARSA ATABİLİR Mİ PTT İK SAYFASINDA MÜDÜRLÜK İÇİN GS BELGESİ YAZIYOR BAŞKA ŞEKİLDE OLAN VARSA ATABİLİR Mİ EVRAK TESLİMİ EDEN ARKADAŞLAR NASIL DOLDURDUNUZ ÖRNEĞİ ATABİLİRLER Mİ?

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
GÜNAYDIN GS BELGESİ OLAN VARSA ATABİLİR Mİ PTT İK SAYFASINDA MÜDÜRLÜK İÇİN GS BELGESİ YAZIYOR BAŞKA ŞEKİLDE OLAN VARSA ATABİLİR Mİ EVRAK TESLİMİ EDEN ARKADAŞLAR NASIL DOLDURDUNUZ ÖRNEĞİ ATABİLİRLER Mİ?
Müdürlük için olan belgeyi kullanacaksın aynı belge zaten. Belgeyi bilgisayara indirip tüm bilgileri bilgisayar ortamında doldurup çıktı alacaksın. Sadece tarih ve imza için kalem kullanacaksın bir de belgenin en alt kısmındaki yetkilinin dolduracağı kısım boş kalacak

muhasebeci40

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Müdürlük için olan belgeyi kullanacaksın aynı belge zaten. Belgeyi bilgisayara indirip tüm bilgileri bilgisayar ortamında doldurup çıktı alacaksın. Sadece tarih ve imza için kalem kullanacaksın bir de belgenin en alt kısmındaki yetkilinin dolduracağı kısım boş kalacak
TAMAM HOCAM TEŞEKKÜRLER.

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Sağlık rsporunu Ağustos'ta almistim 4 gün sonra tam 6 ay doluyor yeniden mi almam gerek acaba daha önce alanlar ne yapti arkadaslar

biber

Emirhan ve Süleyman'ın Anası :)
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Sağlık rsporunu Ağustos'ta almistim 4 gün sonra tam 6 ay doluyor yeniden mi almam gerek acaba daha önce alanlar ne yapti arkadaslar
Ben yeniden aldım gs sürecinde doldu süresi diye kabul etmezlerse diye siz bilirsiniz alırken kabul ediyolar diye duydum ben

Bombyx

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Ewrak teslim eden yedek arkadaşlarım sizleri asillerle mi başlatacaklar bilginiz war mı?