PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Glcan90

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Ewrak teslim eden yedek arkadaşlarım sizleri asillerle mi başlatacaklar bilginiz war mı?
Sanmıyorum hocam niye bizi beklesinler daha güvenlik soruşturmaları var bem ne yaptıklarını ne düşündüklerini bilmiyom her gün farklı şeyler çıkıyor çünkü

Bombyx

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Sanmıyorum hocam niye bizi beklesinler daha güvenlik soruşturmaları var bem ne yaptıklarını ne düşündüklerini bilmiyom her gün farklı şeyler çıkıyor çünkü
İç işleri bakanının açıklaması wardı gs serileşecek diye yedeklerden ewrak istenmeye başlayınca acaba mı dedim

Blom38

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Sağlık rsporunu Ağustos'ta almistim 4 gün sonra tam 6 ay doluyor yeniden mi almam gerek acaba daha önce alanlar ne yapti arkadaslar
Hocam seninki ağustosta aldıysan 6 ay değil 5 ay olacaktır. Bende ağustosta aldım verdim. Gs yetişmezse yenisini isterler. Zaten rapor yetişmezde kabul etmezlerse yeni rapor isyetyecekler

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
İç işleri bakanının açıklaması wardı gs serileşecek diye yedeklerden ewrak istenmeye başlayınca acaba mı dedim
Yedeklerin evraklari konusunda acele etmeleri genel mudurlukten gelen talimatmis khk da 1750 kisi dedigi icin bunu kullanmak adina yedekleri asillerle birlikte baslaticaklarmis 4 aylik sozlesme imzalayacakmisz ve guvenlik sorusturmalari bu 4 aylik surede tamamlanip ona gore sozlesme yenilenecekmis arkadaslar bugun bana verilen bilgi bu olabildigince cabuk baslatacaklarmis

Pttciolmakhedef

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Yedeklerin evraklari konusunda acele etmeleri genel mudurlukten gelen talimatmis khk da 1750 kisi dedigi icin bunu kullanmak adina yedekleri asillerle birlikte baslaticaklarmis 4 aylik sozlesme imzalayacakmisz ve guvenlik sorusturmalari bu 4 aylik surede tamamlanip ona gore sozlesme yenilenecekmis arkadaslar bugun bana verilen bilgi bu olabildigince cabuk baslatacaklarmis
Yani hocam 31 ocak son yedekler icin soylemi dogru degil ,degil mi ? Bu muymus

SpeedyGonzales

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
Soruşturma tamamlanmadan başlatırlar mı diyorsunuz ??

yigitt206

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Soruşturma tamamlanmadan başlatırlar mı diyorsunuz ??
Bana tebligatı getiren dagıtıcıyla konustum. Baş müdürlükten direk getirdim evrakını dedi bende birkac şey sordum bizim uzunbsürermi gs ler diye sizinki asiller gibi olmaz şubatta iştesinz dedi. Ne kadar dogru çıkar bilmem

esses

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
ama bugün ben evrak teslim ettim Ankara başmüdürlük de 2 2bucuk aya başlarsınız dediler

Bombyx

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Bnm de tahminim asillerle birlikte başlatılmasıydı, güzel haber verdiniz umarım böyle olur, biz Antalya olarak henüz aranmadık bu durum da önümüzde ki hafta arayacaklar.