Ptt 2017/3 Tercih Sonuçları Açıklandı

Bengs

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
77.56 ile bosssss..hani duserdi puanlar bosyere umutlandik

baltayasapolanadam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
77.56 ile bosssss..hani duserdi puanlar bosyere umutlandik
üzüldüm açıkcası kaç tercih yapmıştınız istanbul,izmir ankara var mıydı? eğer 25 tercih de yapıp doldurduysanız tahmin ettiğim gibi yüksek kapatmış demektir.

düzeltme: gerçi siz listenizi paylaşmıştınız sanırım , vardı hepsi çok üzüldüm ya ama dediğim gibi yüksek kapattı.77.5 üstü kapattığı kesin gibi bir çok yerin bu durumda.birçok il 78-80 arası kapatmış gibi görünüyor tam tahmin ettiğim gibi ama bu durumda mülakatlar baya zorlu olacak gibi çünkü puanlar çok yakın birbirine.

Son düzenleme:

Bengs

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
üzüldüm açıkcası kaç tercih yapmıştınız istanbul,izmir ankara var mıydı? eğer 25 tercih de yapıp doldurduysanız tahmin ettiğim gibi yüksek kapatmış demektir.

düzeltme: gerçi siz listenizi paylaşmıştınız sanırım , vardı hepsi çok üzüldüm ya ama dediğim gibi yüksek kapattı.77.5 üstü kapattığı kesin gibi bir çok yerin bu durumda.birçok il 78-80 arası kapatmış gibi görünüyor tam tahmin ettiğim gibi ama bu durumda mülakatlar baya zorlu olacak gibi çünkü puanlar çok yakın birbirine.
Yazmistim heryeri ama gelmedi. Cok umutlanmistim.. Merkezi zaten gelmez umudumuz bunlardaydi o da gitti..neyseee kazanan arkadslara hayrli olsun

Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Antalya kaçma kapattı bilen var mı tercih hatası yaptım galiba

baltayasapolanadam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
Yazmistim heryeri ama gelmedi. Cok umutlanmistim.. Merkezi zaten gelmez umudumuz bunlardaydi o da gitti..neyseee kazanan arkadslara hayrli olsun

evet gördüm listeni paylaşmışsın çok üzüldüm ama bir dahaki alımda girersin listeye üzülme her şeyin hayırlısı ayrıca biz de listeye girsek de bence bu mülakatlar çok sıkıntılı ve stresli geçecek çünkü puanlar birbirine çok yakın herkes 78-79-80 puan barajında.hee torpilli koca göbekliler için bir sıkıntı yok tabii ki stresi yine bizim gibiler yaşayacak.