PTT 2018/1 İŞE BAŞLAYANLAR

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
mrb arkrkadaslr ben de salı günü başlıyorum inş. ptt hakkında o kadar kötü yorumlar varki biraz tedirginim inş hakkımızda en iyisi dir .

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Diğer
mrb arkrkadaslr ben de salı günü başlıyorum inş. ptt hakkında o kadar kötü yorumlar varki biraz tedirginim inş hakkımızda en iyisi dir .
hayırlı olsun, bizde beklemedeyiz.İzlenimlerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız çok yararlı olur :)

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Artvin Çoruh Ünv.
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Şubelerdeki kılık kıyafet hakkında bilgi verebilir misiniz?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Şubelerdeki kılık kıyafet hakkında bilgi verebilir misiniz?
Genel olarak kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olması denilse de erkekler için gömlek pantolon ceket kravat, kadınlarda kot mini kolsuz hariç her türlü kıyafet oluyor. Kravat ve ceket genelde işyerinde durur, gerekince giyilir.

e39r

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
ben de henüz imzaya çağrılmadım, başlayan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa seviniriz.

işletme19

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Yarin imza ya sali gunude is basi nasip olursa
Oturdugum yere 70 km uzaklikta ki ilceye verildim. Diger arkadaslarin da aranmalari yakindir bence.

işletme19

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Bugun imza attim. Kâc kisi calisiyor dedim seninle 2 dedi. Bi mud. Vekili bide sen olacaksin dedi isi kim gosterecek dedim. Ordaki arkadas gosterir fazla bisi yok zaten dedi. Yolluk odemesi var mi dedim hayir dediler. Maas dedim 23 gunluk calisman+ 1 maas dediler subat 15 te. Yarinda atamanin yapildigi ilceye gidicem

svmarzu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
15 günlük süre verilmiyomu arkadaşlar ev tutmak için fln zamanımız olmayacakmı

işletme19

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
15 günlük süre verilmiyomu arkadaşlar ev tutmak için fln zamanımız olmayacakmı
Hocam bugun bana teblig de geldi. Tebligde 15 gunluk suren var diyor yani teblig geldikten sonra 15 gun icinde islerini hallet diyorlar imza attiktan sonra hemen is basi diyorlar

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam bugun bana teblig de geldi. Tebligde 15 gunluk suren var diyor yani teblig geldikten sonra 15 gun icinde islerini hallet diyorlar imza attiktan sonra hemen is basi diyorlar
Çok tesekkurler hocam hayırlı olsun tekrar. Paylaşımların devamını bekliyoruz.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bugun imza attim. Kâc kisi calisiyor dedim seninle 2 dedi. Bi mud. Vekili bide sen olacaksin dedi isi kim gosterecek dedim. Ordaki arkadas gosterir fazla bisi yok zaten dedi. Yolluk odemesi var mi dedim hayir dediler. Maas dedim 23 gunluk calisman+ 1 maas dediler subat 15 te. Yarinda atamanin yapildigi ilceye gidicem
Subeye bakarmisin sen olmasan veznedar+mudur+gise+kargo gisesi+.... = tek bir insan evladi vay be