PTT 2018/1 İŞE BAŞLAYANLAR

Cansıkıntısı1

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
once 4 sene gisede calisip seflik sinavina girmeye hak kazaniyorsun.seflik sinavida ne zaman acilirsa 10 sene mi olur 15 sene mi sansina artik.en son 10 sene olmus sanirim acilali.
Pek de sağlıklı bir imkan yokmuş anladığım kadarıyla . Büyük hayallerle girmemek lazım sanırım.

Bbrr

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İşletme
Desi si 11 olan gönderiyi ptb ye ekliyoruz sonra kapatıyoruz değil mi,torba ya herhangi bir ekleme yapıyor muyuz ?

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar yetkili sendika birlik haber sen i arayın, bilgi talep edin mağduriyetinizi beyan edin ilgileneceklerdir

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Aradım akşam 5 gibi tekrar aramamı istediler. Sanırım mesai 5'te bitiyor :)

ANKARA 4 NO'LU ŞUBE
Ali YAZ
PTT A.Ş. ANKARA BAŞMÜDÜRLÜĞÜ
Tel No: 0 552 732 38 06
Üye Sayısı:
569

Ankara sube başkanı genel müdürlükte calisiyor arzu edersiniz bide burayı arayin

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar merhaba yol paralari ne zaman ve hangi hesaba yatiyor yeni baslayan arkadaşlarımdan yol parasi alabilen oldumu ?

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar bilen var mı bilmiyorum ama kargo gişesi ile normal gişe farkı nedir avantaj dezavantaj ben 3 gün normal gişe baktım ( izledim yani) 2 gün de kargo izledim şuan kargo kabul yapıyorum ve 6 yı geçerken anca işlemler bitiyor.
Her yerde farklı olabilir fakat ben de ikisini öğrendim ama normal gişe kargo gişeye göre performans puanı olarak daha avantajlı diyebilirim, kargo gişe karışık ve yoğunluğu olabiliyor.

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaslar ocak ayinda baslayanlar icin promosyonlar ne kadar olacak bilgisi olan var mi

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Artık eğitime gönderseler cebimden para çıka çıka işi ogreniyorum

Taskin

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar biz yeni başlayanlara promosyon ödenecek mi ? Bide promosyonlar hangi ayda yatıyor ?