PTT 2018/1 İŞE BAŞLAYANLAR

asler

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Diğer
Benim 2.haftam bitti. Tek kişilik şubede olduğum için kargoyu da atm yi de gişeyi de herşeyi öğrenmem lazım. Genel olarak öğrendim sayılır hatta bu hafta yanımda bana öğreten kişi izin aldı bir gün kendim idare edebildim. Ama beni tek başıma bırakmaları bir iki ayı bulabilir sanırım ve o günün gelmesinden çok korkuyorum ya

Taskin

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benim 2.haftam bitti. Tek kişilik şubede olduğum için kargoyu da atm yi de gişeyi de herşeyi öğrenmem lazım. Genel olarak öğrendim sayılır hatta bu hafta yanımda bana öğreten kişi izin aldı bir gün kendim idare edebildim. Ama beni tek başıma bırakmaları bir iki ayı bulabilir sanırım ve o günün gelmesinden çok korkuyorum ya
hocam sizin yine 2 hafta olmuş bende tek.kişilik subedeyim 2 gün bi abla gösterdi pazartesi tek çalışacaksın dedi mudur vekili bende söyledim tek başıma halledemem daha tam bilmiyorum dedim de pazartesi başka bi tecrübeli personel gelcek

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
hocam sizin yine 2 hafta olmuş bende tek.kişilik subedeyim 2 gün bi abla gösterdi pazartesi tek çalışacaksın dedi mudur vekili bende söyledim tek başıma halledemem daha tam bilmiyorum dedim de pazartesi başka bi tecrübeli personel gelcek
Merhabalar giriş ve çıkış saatleri nasıl acaba? Birde haftasonları tatil mi ? Rica etsem cevap alabilirmiyim başlayan arkadaşlardan ?

Taskin

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merhabalar giriş ve çıkış saatleri nasıl acaba? Birde haftasonları tatil mi ? Rica etsem cevap alabilirmiyim başlayan arkadaşlardan ?
şube olduğu için hafta sonu tatil sabah 8.30 aksam 5 te kapatiyoruz. Kasa sayma filan 17.15- 20 gibi çıkıyoruz.

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Diğer
2 hafta oldu, merkezdeydim şubeye geçeceğim ama tek kişilik şube.2 haftalık elemanı tek kişilik şubeye koymakta ne bileyim.. Bakalım becerebilecek miyiz, hayırlısı

Eğitim
Ön Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Diğer
İstanbul avr. belli olmuş arkadaşlar.Ben bugün aradım yerimi öğrendim 0212 526 12 00 yi arayın sonra dahiliyi 1288 i tuşlayın isminizi verin yerinizi öğrenebilirsiniz
teşekkürler bilgilendirme için ,aradım görüştüğüm kişi isme göre sorgulama yaptı listede adımın olmadığını söyledi.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar ben salı ya da çarşamba baslasam 15inde bana maaş yatar mı ?