PTT 2018/1 Tüm Yedekler Gelsin (Cimer)

leonardodakmanyonu

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar biliyorsunuz daha önce iibfye ayrılan kadrolar sigorta, lojistik, banka, taşeron vs ile ayrıldı.ayrılmasına itirazımız yok fakat kadrolar boş kaldı.

neredeyse tüm yedeklere yetebilecek kadar boşluk söz konusu.bu bağlamda arzu edenler aşağıdaki metni Cimere gönderebilir.birlik ve beraberlik halinde herkes bastırır ise ben bu işin kesinlikle olabileceğine inanıyorum.kalın sağlıcakla...

xx yazan yerleri kendi bilgilerinize göre doldurun.dilerseniz farklı dilekçe yazın ama mutlaka gönderin arkadaşlar.kaybedilecek bir şey yok ortada.sesimizi duyuralım.

Sayın Cumhurbaşkanım.Geçtiğimiz yıl PTT'nin düzenlediği ve yedeklik süreci halen devam etmekte olan sınava müracaat ettim ve xx.xx puan alarak xxx ilinde Gişe ve Büro Görevlisi pozisyonunda x. yedekte bulunmaktayım.Bu kadar yüksek puan aldığım bu sınavda başarılı olamadım.Fakat PTT'nin yayınlamış olduğu listelere göre açılan kadroların neredeyse yarısının boş kaldığını ve bazı bölümlerde puanların baraj olarak belirlenen 60 puanlara kadar indiğini öğrendim.Sizlerden talebim 70 TL ücret vererek girdiğimiz bu sınavda yüksek puan alarak başarısız oluşumuz ve kadroların boş kalmış olmasından dolayı, boş kalan kadroların yedeklere devredilmesini talep ediyorum.Bilgilerinize arz ederim.

leonardodakmanyonu

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
bazı örnekler:
istanbul avrupa yakası

bankacılık
kontenjan:114 kazanan;40 boşluk:74

sigortacılık
kontenjan:20 kazanan:7 boşluk:13

lojistik
kontenjan:30 kazanan:25 boşluk:5

firma elemanı:
kontenjan:115 kazanan:27 boşluk:88

toplam boşluk 180, yedek sayısı toplamı 180

antalya
bankacılık
kontenjan:15 kazanan:12 boşluk:3

sigortacılık:
kontenjan:10 kazanan:1 boşluk:9

lojistik
kontenjan:15 kazanan:5 boşluk:10

firma elemanı
kontenjan:18 kazanan:2 boşluk:16

toplam boşluk 38, yedek sayısı toplamı 24

türkiye geneli tablo hemen hemen bu şekilde.

Ekli dosyalar