PTT 2018/1 Yedek Bekleme Süreci

Eğitim
Lisans
Üni
Gaziosmanpaşa Ünv.
Bölüm
İktisat
Beklemek ne kadar sıkıcı. Ocak ayından beri yedeklik hakkım geldiği halde bekliyorum. Devlet kurumu, kendi vatandaşına bu kadar zulüm eder mi?

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
Artik umidimi kestim heralde 2020 yi bulacak =(

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Az önce aradım başmüdürlüğü genel kurul kararı bekleniyor dedi. Asillerin hepsi başlamış. Karar alınır alınmaz adreslere telgraf çekiceklerini söylediler.

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
Seçimlerin tekrar yenilenmesi bizi etkiler mi sizce ?

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İktisat
Yok hocam etkilemez. ille de etkiler diye bir çıkarım yapılacaksa da olumlu yönde olur. Ama dediğim gibi belli bir takvimleri var o takvimden şaşma olmayacak gibi görünüyor.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Yedekler de artık başlasa da 2019 sınavı belli olsa. Geçen sene ilan mayısta gelmişti. Siz yedekler ve tayinler nedeniyle ilan baya gecikecek sanırım. :(

selcuk50

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yedekler de artık başlasa da 2019 sınavı belli olsa. Geçen sene ilan mayısta gelmişti. Siz yedekler ve tayinler nedeniyle ilan baya gecikecek sanırım. :(
Hocam asiller başladıktan sonra 6 ay süre geçmesi gerekiyormuş galiba . Dolayısıyla gecikir bence alım ilanı

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
Bırak haber almayı, garip garip duyumlar insanın canını sıkıyor. Yok artık kpss ile alacakmış ptt. Yok yeni alım yakında olacakmış vs vs vs.
Yeni alim yakinda olacak ama bunun yedekleri etkileyecek durumu yok. Zaten yeni sinava girenlerde 2020 ortasinda anca ise baslayacaklar .

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
Biraz önce görüştüm. Adamlar hala asiller başlamadı diyor şimdide kahroluyorum. Zamanda veremiyorum diyor şimdide. Yani garipler.
Evet banada oyle dediler ben 2020 yi bulacak diyordum hep ama ne bulması geçecek bile . Saka gibi ya cok sinir bozucu . Sira geldigi halde bekliyoruz