PTT 2018/1 Yedek Bekleme Süreci

Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar benim evraklarım işlemlerim çoktan bitmişti.
Diğer yedekle bir başlatmak istedikleri için beklettiklrni söylediler. Fakat şu an hangi aşamada bilmiyorum. Ankara onayında mı ya da şu an neyi bekliyorum bilmiyorum

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İktisat
İstanbul Avrupa yakası insan kaynanları tayin ve atama Birimi telefona bakıp bilgi vermek çok mu zor ya güvenlik soruşturması için ya
Dahili numaraya ulaşabilirseniz bilgi veriyorlar lakin mesele ulaşabilmekte. Avrupa Yakası için geçen hafta Cuma görüştüm; 'haber bekliyoruz, Ankara'dan henüz haber gelmedi' demişlerdi.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar benim evraklarım işlemlerim çoktan bitmişti.
Diğer yedekle bir başlatmak istedikleri için beklettiklrni söylediler. Fakat şu an hangi aşamada bilmiyorum. Ankara onayında mı ya da şu an neyi bekliyorum bilmiyorum
Siz de mi tony stark gibi asilden bekleyenlerdensiniz?

Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Sizin bulunduğunuz bölgede işe başlayacak personel sayısı az ise böyle bir girişimde bulunabilirler malumunuz ikamete yakın yerde görevlendirme açısından.
Evet 2 yedek vardı başlayacak.
Birbirimizi bekliyoruz şu an ama hangi aşamadayız ne kadar sürer bilmiyorum.
İnşallah çok uzamaz

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İktisat
Evet 2 yedek vardı başlayacak.
Birbirimizi bekliyoruz şu an ama hangi aşamadayız ne kadar sürer bilmiyorum.
İnşallah çok uzamaz
Yani çoğu çalışan, personel eksikliğinden dem vuruyor. İşlemi biten adayı ivedilikle işe başlatacaklar gibi bir hava var. İnşallah en kısa zamanda başlarsınız.

Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yani çoğu çalışan, personel eksikliğinden dem vuruyor. İşlemi biten adayı ivedilikle işe başlatacaklar gibi bir hava var. İnşallah en kısa zamanda başlarsınız.
Yani inşallah hepimiz için öyle olur. Herkesin sonuçta işe ihtiyacı var.
İnşallah bu hafta aramalar başlar

Yldzz

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
yedeklerden işe başlayan veya çağrılan var mı ?
Benımde evraklarım gv den sonra merkeze gönderileli 5hafta oldu ve bulunduğum şehir için tek yedek adayım hala arayan soran yok, genel merkezden telefonu açan da yok

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
merhaba arkadaşlar bilgi almak için ayrıca e devlette ptt talep/şikayet bilgi alma kısmı var ordan bir dilekçe yazabilirsiniz veya yetkili sendika olan birlik haber-sen i arayıp kendiniz hatırlatabilirsiniz baskı yapılmadıkça galiba süreç yıl sonuna yayılacak.

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar bilgi almak için genel merkeze ulaşabilen oldu mu yada basmudurluklerinden bilgi alabilen ne zaman sonuçlanır islemlerimiz