PTT 2018 işe başlangıç hk

smtaydn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar, kazanan arkadaşlara PTT tarafından adresine tebliğ edilen var mı? Malum 15 günlük evrak hazırlama süremiz bu tebliğ sonrasında başlayacak.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merhaba arkadaşlar, kazanan arkadaşlara PTT tarafından adresine tebliğ edilen var mı? Malum 15 günlük evrak hazırlama süremiz bu tebliğ sonrasında başlayacak.
hocam atandığım ilin başmüdürlüğü ik aradım dun dağıtıma gönderdim tebliğleri getir evraklarını alıyım dedi. Tebliğ elime ulaşmadı ama evrakları verdim bugün. Kırıkkale ptt

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Evraklar hazırsa tebliği beklemeden bi gidip yoklayın, bazen tebliğ gecikebiliyor ama süre elinize ulaşınca başlıyor.

smtaydn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
hocam atandığım ilin başmüdürlüğü ik aradım dun dağıtıma gönderdim tebliğleri getir evraklarını alıyım dedi. Tebliğ elime ulaşmadı ama evrakları verdim bugün. Kırıkkale ptt
hocam peki sağlık kurulu raporunu devlet hastanesinden mi aldınız ? eğer hatırlıyorsanız kaç doktor imzalı oluyor ve hangi branş doktorlar imzalıyorlar ?

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam peki sağlık kurulu raporunu devlet hastanesinden mi aldınız ? eğer hatırlıyorsanız kaç doktor imzalı oluyor ve hangi branş doktorlar imzalıyorlar ?
evet hocam devlet hastanesinden aldim. Kaç doktor imzalayacak onu kendileri belirliyor. Benim raporda 7 doktorun imzası vardı.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Sağlık kurulu raporu sgk anlaşmalı herhangi bi hastaneden alınabilir en a 5 doktor imzası olacak heyet raporu olmasına gerke yok kurul raporu yeterli ucuz özel yerler var anlaşmalı olan iyi araştırın hemen de veriyolar

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Sağlık kurulu raporunda foto olacak bu arada, ümraniyede atlas varmış uyguna veriyomuş baya, işe girmeden yüklü masraf yapmayın arkadaşlar.
Güvenlik soruşturmasını mailde tutun lazım olabilir.
Mal bildirimi önlü arkalı olacak.
Erkekler fotoya dikkat etsin ceket gömlek kravat tıraşlı istiyolar
Terhis belgesi aslı yanınızda olsun
Tecilliyse edevlet çıktısı yeterli

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Güvenlik soruşturması 1 2 ay sürebilir çalışıyosanız hemen istifa etmeyin ama ihbar tazminatı durumlarını da gözönünde bulundurun.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi e devlet çıktısı, 6foto, sağlık kurulu raporu, terhis belgesi edevlet çıktısıyla birlikte, adli sicil kaydı (e-devletten resmi kurum diğer seçip PTT yazın) , iş isteme beyanı önlü arkalı, mal bildirimi önlü arkalı, mecburi hizmet yazısı, sgk dökümü e devletten, güvenlik soruşturması da tek sayfa olursa belgeler tamamdır.
Güvenlik sorulturmasına fotoyu orda yapıştırırsınız.

benrobotum

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi e devlet çıktısı, 6foto, sağlık kurulu raporu, terhis belgesi edevlet çıktısıyla birlikte, adli sicil kaydı (e-devletten resmi kurum diğer seçip PTT yazın) , iş isteme beyanı önlü arkalı, mal bildirimi önlü arkalı, mecburi hizmet yazısı, sgk dökümü e devletten, güvenlik soruşturması da tek sayfa olursa belgeler tamamdır.
Güvenlik sorulturmasına fotoyu orda yapıştırırsınız.
Mal bildirim tek sayfaya geldi. Taşar diye herhalde...

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Üzerinize mal olmasada dolduruyorsunuz mal bidirim formunu, borç varsa onu da yazın, hiç bişey yoksa kimlik bilgileri imza falan. Kyk borcu kredi borcu varsa onlar yazılır, araba arsa ev para altın falan varsa onlar yazılır. Bekarsanız anne babayı yazmaya gerek yok evliyseniz eşe ait mal varsa onlarda beyan edilir. Aklıma geldikçe ilave ediyorum. Umarım yardımcı oluyodur.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Mal bildirim formunda 8 bolum var. Çıktısını alırken arka yüz ön yüz diye bakin 8 bölümlü olacak. Arkalı önlü çıkmıyor arka yüzü de ayrı çıkarttim ben. Sonra on yuz arka yüz fotokopi de tek sayfa yaptım.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Foto yükleyemiyorum ama arka sayfasında banka altın borç haklar bilgileri ve imza alanınolacak

benrobotum

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Bir sayfayı çıkardığımda diğer sayfa yamuk geliyor şimdi de.