PTT 2018 Memur Alım Süreci(5.000)

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mı ?

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
şu an başvuru yapılmıyormu siteden göremedimde yapan varmı

Şahinnn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben sınav ücreti yatırdım başvuru ekranında kimlik bilgilerinizi erişilemiyordu diyor lütfen bilen yardım etsi

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar İyi günler. Herkes başvurduğu ile yakın olan sınav merkezinde mi sınava girecek yoksa istediği sınav merkezinde girebilir mi. Ben ikametgahimi bulunduğum yere aldırmadım.

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar İyi günler. Herkes başvurduğu ile yakın olan sınav merkezinde mi sınava girecek yoksa istediği sınav merkezinde girebilir mi. Ben ikametgahimi bulunduğum yere aldırmadım.
konsept banka sınavlarına döndüğü için muhtemelen ilinize en yakın sınav merkezine verilirsiniz, öym gibi istediğin yerde sınava girme hakkı verileceğini sanmam, önceki alımları bilen bilir tekirdağ başvurusunu antalya ya verdikleri olmuştu ancak o zaman başvuru ücretsizdi işi yokuşa sürüyorlardı şimdi ikamet+sınav ücreti var kendi bölgesinde sınava girer herkes

Şahinnn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek Yok mu başvuru ekranından başvuru yapamıyorum parayı yatırdım kimlik bilgileri mi bulamıyor fikri olan yada yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek Yok mu başvuru ekranından başvuru yapamıyorum parayı yatırdım kimlik bilgileri mi bulamıyor fikri olan yada yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
İkamet ile ilgili bir şeyler vardı ilanda. İkamet ettiğiniz yere başvurmadysanız belki ondandır aklıma ilk o geldi

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bilkent Ünv.
Bölüm
Diğer
ptt uzman yardımcılığı (mütercim-tercüman) pozisyonuyla ilgili detaylı bilgisi olan var mı acaba? maaşı, iş tanımı ve sözlü sınavda neler çıkabileceğiyle ilgili bilgi alan var mı? simültane tercüme falan yaptırmazlar diye düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorum?

Şahinnn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar sınav başvurusu yapabilen var mı ben hala yapamadım kimlik tanımıyor benim parayı da yatırdık

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Başvuruyu sorunsuz yapan arkadaşlar var mı ? Sorun varsa bir iki gün öteleyeceğim

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bilkent Ünv.
Bölüm
Diğer
Ben pürüzsüz şekilde bugün hallettim. PTT'ye gidip para yatırmadan önce uyarı veriyordu. PTT'ye gidip ödemeyi yaptım. 20dk sonra eve geldim ve sisteme yeni kimlik kartımla sorunsuz girdim ve başvuruyu tamamladım. Hata alanların bence kimlik konusunda sıkıntıları var. Yoksa zaten bütün bilgilerinizi otomatik sistemden alıyor. Üniversitesi bölümü, mezuniyet yılınızı vs. siz işaretliyorsunuz sadece.

Sseda

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Başvuruyu sorunsuz yapan arkadaşlar var mı ? Sorun varsa bir iki gün öteleyeceğim
Sorunsuz yapan da olmuş ama ilk gün fazla yüklenme var sanırım, yapamayan da bi o kadar var. Bugünlük toplamda 12500 başvuru olmuş.

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben pürüzsüz şekilde bugün hallettim. PTT'ye gidip para yatırmadan önce uyarı veriyordu. PTT'ye gidip ödemeyi yaptım. 20dk sonra eve geldim ve sisteme yeni kimlik kartımla sorunsuz girdim ve başvuruyu tamamladım. Hata alanların bence kimlik konusunda sıkıntıları var. Yoksa zaten bütün bilgilerinizi otomatik sistemden alıyor. Üniversitesi bölümü, mezuniyet yılınızı vs. siz işaretliyorsunuz sadece.
Hocam bölümlerde yine bütün bölümler yok dimi yarın bir gün gene iptal etmesinler diğer bölümlerde başvurdu diye?

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Sorunsuz yapan da olmuş ama ilk gün fazla yüklenme var sanırım, yapamayan da bi o kadar var. Bugünlük toplamda 12500 başvuru olmuş.
Çok fazla hocam çok..yarın denerim sorun yok o halde teşekkürler

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bilkent Ünv.
Bölüm
Diğer
Hocam bölümlerde yine bütün bölümler yok dimi yarın bir gün gene iptal etmesinler diğer bölümlerde başvurdu diye?
Çok dikkatli bakmadım ama ben mütercim-tercümanlık pozisyonunu seçtikten sonra aşağıda bölüm seçeneklerinde sadece pozisyonla ilgili olan bölümler seçilebilir hale geldi.

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Sistem yeni kimlik kartlarına göre mi hazırlanmış acaba sizin yeni sanırım?