PTT 2018 Memur Alım Süreci(5.000)

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Arkadaşlar başvuruyu yaptıktan sonra önizleme ekranı var mı..dogrulugunu kabul ediyor musunuz yazısından sonra evet kısmı var ama kabul edip edilmediğine dair bi açıklama yok

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Kimlik bilgilerinizi kontrol edin yazıyor şimdi de..Şu başvuruyu dogru duzgun yapan var mı

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
başvuru sorunsuz halloldu benim şimdi yaptım. onay ekranı geliyor ekteki gibi.

Ekli dosyalar

• 18.7 KB Görüntüleme: 29

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri

demyrcy

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
herkese kolay gelsin. başvuruda adayların mernis adresinin bulunduğu ile başvuru yapabileceklerdir maddesini açıklayabilir misiniz acaba.

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar gişe pazarlama bölümü için eşim bugün sormuş gişe gorevlisi olarak mi görev yapacak müdür de hayır pazarlama yapacaklar yani bildiginiz kapi kapi gezip satış yapilcak müşteri toplanacak mış işletme mezunuyum pazarlama harici seçim yapamiyor muyuz

Sseda

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar gişe pazarlama bölümü için eşim bugün sormuş gişe gorevlisi olarak mi görev yapacak müdür de hayır pazarlama yapacaklar yani bildiginiz kapi kapi gezip satış yapilcak müşteri toplanacak mış işletme mezunuyum pazarlama harici seçim yapamiyor muyuz
Sonradan 200 kişilik Gişe ve Büro görevlisi eklendi hocam.

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Her 5 dk da bir başvuru sorunu yaşayan geliyor.. sağ adamı ölü , bekarı evli gösteriyorlar her neyse daha ne saçmalıklar...en son güvenlikle tartişmam üzerine bu işlerle ilgilinen biri geldi ( bu duruma getirene kadar bi düzenleme yapın yaptırın ! burada oranın buranın reklamını yapanlar).evli görünenler boş bırakıp geçicekmiş..diğer sistemde başarılı işlem denilmeyenler geçersiz şu an Bilim teknolojiden mühendisler ilgileniyormuş sorunu çözmek için..21 ine kadar sürekli deneyin dedi..işlem başarılıdır yazısını görene kadar deneyin yoksa geçersiz bilginize.

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
olmazsa 21ine kadar para iadesi falan da yok tabi, bıktım şu kurumdan 1.5 yıldır hiçbir şey mi tam yapılamaz ya bi de üstüne sınav yapmaya kalkışıyorlar bakalım o aşamada daha neler göreceğiz
Her 5 dk da bir başvuru sorunu yaşayan geliyor.. sağ adamı ölü , bekarı evli gösteriyorlar her neyse daha ne saçmalıklar...en son güvenlikle tartişmam üzerine bu işlerle ilgilinen biri geldi ( bu duruma getirene kadar bi düzenleme yapın yaptırın ! burada oranın buranın reklamını yapanlar).evli görünenler boş bırakıp geçicekmiş..diğer sistemde başarılı işlem denilmeyenler geçersiz şu an Bilim teknolojiden mühendisler ilgileniyormuş sorunu çözmek için..21 ine kadar sürekli deneyin dedi..işlem başarılıdır yazısını görene kadar deneyin yoksa geçersiz bilginize.

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
olmazsa 21ine kadar para iadesi falan da yok tabi, bıktım şu kurumdan 1.5 yıldır hiçbir şey mi tam yapılamaz ya bi de üstüne sınav yapmaya kalkışıyorlar bakalım o aşamada daha neler göreceğiz
Sen de skntı yok hocam rahat ol

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Yok biliyorum benim sorunsuz, sürekli bir şey çıktığı için süreçte genel sinirlendim :)
Yok yani böyle bi kurum tartışma esnasında ptt e sayiyorum adam haklısın diyor .,aptal o bu kurum diyorum haklısın diyor..kendileride kabul ediyor ne olduklarını.bende tahammul falan kalmadı artık kendime de tüküreyim burayla ugraşiyorum

Son düzenleme:

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Buraya muhtaç kaldığım için ben de kendime kızıyorum en çok 10 kişi için başvurdum bi de öyle bir ummak. Benim de başvurduğum gişe memuru aklın varsa başvurma boşver diye çok ikna etmeye çalıştı içerde de memnun olan kimse yok nelere kaldık
Yok yani böyle bi kurum tartışma esnasında ptt e sayiyorum adam haklısın diyor .,aptal o bu kurum diyorum haklısın diyor..kendileride kabul ediyor ne olduklarını.bende tahammul falan kalmadı artık kendime de tüküreyim burayla ugraşiyorum

sabırrr

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
aradığım linke ulaşamıyorum kendini infilak etti galiba beter olasıcalar, paraları geri alamıyoduk dimi ya uyanıklar sizi neyse olursa bizimdir olmazsa zaten heç bizim olmamıştır:ckskc: