PTT 2018 Memur Alım Süreci(5.000)

Dilemma

Hür General
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Yok biliyorum benim sorunsuz, sürekli bir şey çıktığı için süreçte genel sinirlendim :)
Yok yani böyle bi kurum tartışma esnasında ptt e sayiyorum adam haklısın diyor .,aptal o bu kurum diyorum haklısın diyor..kendileride kabul ediyor ne olduklarını.bende tahammul falan kalmadı artık kendime de tüküreyim burayla ugraşiyorum

Son düzenleme:

mnt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Buraya muhtaç kaldığım için ben de kendime kızıyorum en çok 10 kişi için başvurdum bi de öyle bir ummak. Benim de başvurduğum gişe memuru aklın varsa başvurma boşver diye çok ikna etmeye çalıştı içerde de memnun olan kimse yok nelere kaldık
Yok yani böyle bi kurum tartışma esnasında ptt e sayiyorum adam haklısın diyor .,aptal o bu kurum diyorum haklısın diyor..kendileride kabul ediyor ne olduklarını.bende tahammul falan kalmadı artık kendime de tüküreyim burayla ugraşiyorum

sabırrr

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
aradığım linke ulaşamıyorum kendini infilak etti galiba beter olasıcalar, paraları geri alamıyoduk dimi ya uyanıklar sizi neyse olursa bizimdir olmazsa zaten heç bizim olmamıştır:ckskc:

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Diploma notunun arasına virgül yerine nokta koymayı denedim. Kabul etti. Bir de öyle deneyin arkadaşlar.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar merhaba. Ptt Uzman Yardımcılığı sınavının alan kısmındaki sorular Kpss gibi mi olur yoksa farklı bir tarz olabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dilemma

Hür General
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Sonunda başvuruyu tamamladım..umarım kpss den önce ve hakkaniyetlii bi alım olur..iyi olan kazansın :kyfmyrn:

10URR

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Pazarlama,bankacilik,lojistik vs bu alanlar gise dışında başka ne us yapacaklar ya da neden boyle bi ayrima gidildi ?

sabırrr

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
yeminle gebertti bu kurum beni hala olmadı şu başvuru ya ne biçim sistemi var bunun:aglyrmngaa:

Dilemma

Hür General
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Üzgünüz beklemediğimiz bir hata ile karşılaştık.

Bu durumu ilgili mail adreslerimiz üzerinden bize bildirebilirsiniz.

sürekli aynı uyarıyı alıyorum. iktisat mezunuyum sadece pazarlamaya mı alım yapıyorlarmış yoksa bankacılık isteyen sigortacılığa da başvuru yapabiliyor muyuz acaba gerçi daha sınava başvuru yapamıyoruz