PTT 2018 Memur Alım Süreci(5.000)

Dilemma

Hür General
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri

fetih1453

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bir yıl içinde iki alım olursa eğer aynı puanlarımızı mı kullanırlar acaba ;)

Bbb

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İşletme
Mrb arkadaşlar,başvuru esnasında sisteme fotoğraf ve diploma yukleniyor mu acaba?

Bekliyoruz

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Gişe pazarlama 133 kişldi ankara şimdi 85 yazıyo ya

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar mecburi hizmet kısmını nasıl yapıyoruz acaba

sda0105

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hangi ile kaç kişi müracaat etmiştir acaba? gişe personeli için konuşuyorum.belli olsaydı keşke.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar PTT PAZARLAMA gercekten de kapi kapi dolasip bildigimiz pazarlamaci gorevini mi yapacak siteden biri oyle yazmis. iktisat mezunuyum baska bolum var mi tercih edecegim

Calimeroo

Kaderin benle bu derdi ne
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Arkadaslar PTT PAZARLAMA gercekten de kapi kapi dolasip bildigimiz pazarlamaci gorevini mi yapacak siteden biri oyle yazmis. iktisat mezunuyum baska bolum var mi tercih edecegim
Yok daha neler :huhuu: gerci ptt bu yok daha neler dedigimiz hersey oldu :kptmya: buro ve gise var sade onada basvuru yapabilirsiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Tahminimce, genellikle önceden alınmış randevular neticesinde şirket yöneticileriyle iletişime dayalı bir alan olduğunu düşünüyorum. "Eğer böyleyse" bence normal gişeden iyidir.

Calimeroo

Kaderin benle bu derdi ne
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Iyi de uyelerden biri yazmis adam ptt ye gitmiskn sormus yorumlarda var bakabilirsin
Hocam bankalarda olur o saha satis temsilcisi ama boyle sinavla almaz onu aliyorsada masa basi mobil satis vs dr yani mantiken bilmiyorum

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
kapı kapı mıdır, detayını bilmem ama bana da müşterileri dolaşıyorlar demişti gişede çalışan kişi

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Osmaniye Korkut Ata Ünv.
Bölüm
İşletme
Sınav tarihi ne zaman olur acaba
Başvuru sayısı 20 bin olmuş diyolar

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam iyi mesailer. PTT Büro ve Gişe personeli(pazarlama) tam olarak iş tanımı nedir ? Altına araba verip git ürünlerimizi pazarla filan mı diyorlar ? Maaşı hakkında bilginiz var mı ? İlk sayfadaki maaş bilgileri Tüm İHS li yerleşen kişilerin maaşları mıdır ?
Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
:D:D kapı kapı dolaşan pazarlamacı :D nerdeymiş bunlar acaba su arıtma cihazımı sattıracakmışız :D