PTT 2018 Memur Alım Süreci(5.000)

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İktisat
80 üstü yapan girer rahat yüksek yapanlar zaten ptt yi tercih yapmazlar kpss den iyi yapıp atanmışlardır öylesine giren çok kişi var

byrm34

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İşletme
80 üstü yapan girer rahat yüksek yapanlar zaten ptt yi tercih yapmazlar kpss den iyi yapıp atanmışlardır öylesine giren çok kişi var
Sinava giren sayisi bu kadar fazla olunca ustune bide sinav beklenenden kolay gelince insan 85 e de guvenemiyo :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
82 geldi benimde acaba düşer mi ki 82 ye de :oops::rolleyes: bi de arkadaşlar anadolu yakası ve avrupa için ayrı ayrı alım sayıları belirlenmişti dimi

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Ankara’da gişe ve büro(pazarlama) tahminen kaç nete kadar alır

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Sosyal Bilimler Ünv.
Bölüm
Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği
Valla kimisi iyi yapmis kimisi kötü neyin ne oldugu belli degil, Ankara pazarlama için 92 net, inanin gelmeyecek zannediyorum , kismet

glbn88

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Siyaset Bilimi
tercüman yok mu? sizler ne durumdasınız?

Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
sonuclarin aciklanmasini tahmin edecek varmi

onur emre ak

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
inşallah ptt'yi isteyen iibfli canlar yerleşirsiniz.peki ptt sizin için basamak mı yani 2018 kpss ile başka kuruma geçiş yapma amacınız olur mu ,ya da hangi kurumlara geçişi düşünürüsünüz yoksa ptt sizin için ideal bir kurum mu

Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
pt
inşallah ptt'yi isteyen iibfli canlar yerleşirsiniz.peki ptt sizin için basamak mı yani 2018 kpss ile başka kuruma geçiş yapma amacınız olur mu ,ya da hangi kurumlara geçişi düşünürüsünüz yoksa ptt sizin için ideal bir kurum mu
ptt iibf liye gayet ideal bir kurum

onur emre ak

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
pt
ptt iibf liye gayet ideal bir kurum
ben de öyle olduğunu düşünüyoum kardeşim. hele ki ikametinizden bir yer oldu mu yeme de yanında yat. maaş ve sosyal olanakları da çoğu kurumdan iyi. yorucu olabilir ama hakkını veriyor .ptt'den emekli bir dayı var.ptt önünden geçerken duygulanıyor her seferinde.hey gidi günler diyor, hakkını veriyor adamın ve personele değer veriyor kurumumuz diyor. ayrıca eş durumundan gitmek de çok kolay. daha napsın adamlar. inşallah bol bol alım yapmaya devam eder ptt. 2019 yılında yine yüklü bir alım olacaktır. iibfliler bolca yerleşsin istiyorum. içişleri de 2019 yaz dönemine doğru yüklü alım yapacak inşallah bu kez ilanı önlisansa vermez de oradan da insanlar yerleşir.

Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
ben de öyle olduğunu düşünüyoum kardeşim. hele ki ikametinizden bir yer oldu mu yeme de yanında yat. maaş ve sosyal olanakları da çoğu kurumdan iyi. yorucu olabilir ama hakkını veriyor .ptt'den emekli bir dayı var.ptt önünden geçerken duygulanıyor her seferinde.hey gidi günler diyor, hakkını veriyor adamın ve personele değer veriyor kurumumuz diyor. ayrıca eş durumundan gitmek de çok kolay. daha napsın adamlar. inşallah bol bol alım yapmaya devam eder ptt. 2019 yılında yine yüklü bir alım olacaktır. iibfliler bolca yerleşsin istiyorum. içişleri de 2019 yaz dönemine doğru yüklü alım yapacak inşallah bu kez ilanı önlisansa vermez de oradan da insanlar yerleşir.
inşallah hak eden girer zaten

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İktisat
İnşallah bian önce açıklanır kazanıp kazanmadığımız beklemek çok sıkıntılı

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
şu yazdıklarını okuduktan sonra ben hangi kurumda çalışıyorum diye bi düşündüm....