PTT 2018 Memur Alım Süreci(5.000)

manisalı

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
bahsettiği tahminleri bulan varsa helal olsun. asıl linki vermek yerine kendi instagram reklamını yapıp duruyor.
Hocam düz gişe ile pazarlamaya 85 demiş...diğerlerine pek bakmadım...

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bir umutla bekleyen arkadaşlarımızın duygularını, saçma sapan bir sitede takipçi sayınız artacak diye sömürmeyiniz. Bir tahmininiz varsa burası zaten bu iş için kuruldu. Köylü kurnazlığı yapmayın.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Sosyal Bilimler Ünv.
Bölüm
Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği
Merhaba arkadaşlar, instagram hesabımda profilimin hemen altına taban puan tahminlerimi tutturdum. Kesinlik anlamında algılanmamasını rica eder, sadece tahmin olduğunu tekrar belirtmek isterim. Gelişme olduğu anda paylaşım yapacağım. İnstagram hesabıma Buradan bakabilirsiniz.
tamamda bu hangi iller icin , rasgele bir paylasim olmuş..Istanbulmu ,Ankarami yada buyuk sehirlermi.. takipci kasmak gibi geldi gerek yok bunlara insanlar merak icinde oldukları icin yazıyor

Yalçın Şakar

Aktif Üye
Yönetici
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Tepki gösteren bir kaç arkadaşı anlamıyorum. Siteye aday arkadaşlarımızın ısrarı sonucu üye oldum. Zaman buldukça da bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyorum. İşten ve diğer sosyal alanlardan zaman buldukça arkadaşlarımız rica ettiği için paylaşım yapıyorum lakin bir kaç kişi çok kırıcı yorumlar yapmış onları kınıyorum.

1- Takipçi kasmak gibi bir niyetim hiç olmadı (ki ihtiyaç duymuyorum neden takipçi kasayım bana göre sayı önemli değil)
2- İl il taban puanları kestirmek imkansız ki bunu daha önce çeşitli platformlarda aktarmıştım.
3- Cümlemi anlamayıp kötü yorum yapan olmuş ona arkadaşlar gerekli cevabı vermiş.

Lütfen yorum yaparken kırıcı olmayınız. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ayrıca benim gibi bir kaç bilgi paylaşan arkadaşa da aynı haksızlık yapılıyor lütfen dozunu kaçırmayınız. Eleştiri ve karalama farklı şeylerdir. Daha anlayışlı olmakta fayda görüyorum. Saygılar herkese.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Bilge Ünv.
Bölüm
Pazarlama
Tepki gösteren bir kaç arkadaşı anlamıyorum. Siteye aday arkadaşlarımızın ısrarı sonucu üye oldum. Zaman buldukça da bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyorum. İşten ve diğer sosyal alanlardan zaman buldukça arkadaşlarımız rica ettiği için paylaşım yapıyorum lakin bir kaç kişi çok kırıcı yorumlar yapmış onları kınıyorum.

1- Takipçi kasmak gibi bir niyetim hiç olmadı (ki ihtiyaç duymuyorum neden takipçi kasayım bana göre sayı önemli değil)
2- İl il taban puanları kestirmek imkansız ki bunu daha önce çeşitli platformlarda aktarmıştım.
3- Cümlemi anlamayıp kötü yorum yapan olmuş ona arkadaşlar gerekli cevabı vermiş.

Lütfen yorum yaparken kırıcı olmayınız. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ayrıca benim gibi bir kaç bilgi paylaşan arkadaşa da aynı haksızlık yapılıyor lütfen dozunu kaçırmayınız. Eleştiri ve karalama farklı şeylerdir. Daha anlayışlı olmakta fayda görüyorum. Saygılar herkese.
Yalçın bey öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim hiçbir bilgili/yetkili gelip bizle ilgilenme zahmetinde bulunmazken siz yardımcı oluyorsunuz teşekkür ediyorum.

bende siteye ancak yeni üye olabildim. Sorum şu pttnin özelleşeceği ile ilgili çok sık haberler dönüyor bunlar ne derece doğru? bir de varlık fonunda olması kötü bir şey mi? teşekkür ediyorum

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Bir kaç arkadaşın yüzünden siteden uzaklaşmak istemiyorum. Yeni bilgi gelmesi durumunda yeniden yazacağım. Herkese sevgiler...
Hocam kırıcı filan konuşmadık. Biz sadece arkadaşlarla biraz şaşkınız. Neden Instagram? Madem ki bilirkişisiniz neden buradan paylasmadiniz? Takipçi kasiyorsunuz çok belli. Ben ihs derneginden Ali Köse başkanı da bilirim. Süreçte çok yardımları olmuştur sağolsun. Ama sizde ki ego kimsede yok kusura bakmayın :)

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam kırıcı filan konuşmadık. Biz sadece arkadaşlarla biraz şaşkınız. Neden Instagram? Madem ki bilirkişisiniz neden buradan paylasmadiniz? Takipçi kasiyorsunuz çok belli. Ben ihs derneginden Ali Köse başkanı da bilirim. Süreçte çok yardımları olmuştur sağolsun. Ama sizde ki ego kimsede yok kusura bakmayın :)
pardon da egolu insanın burada ne işi olur? yalçın beyi yıllardır takip ederim bugün kurumdaysam onun bilgi paylaşımı sayesindedir. yorum yazmak için yazıyorsunuz bırakında bilgili insanları forumdan kaybetmeyelim işiniz gücünüz muhalefet. kime ne faydanız dokundu desem yine beni suçlarsınız.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
Yal

Yalçın bey 2 sene önce atanmamda emeğiniz büyük teşekkür ederim. kısa bir sorum olacak kuruma girdiğimizde performans ödemesi almıyorduk(deneme süreci) bu durum ortadan kalktı mı???

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
pardon da egolu insanın burada ne işi olur? yalçın beyi yıllardır takip ederim bugün kurumdaysam onun bilgi paylaşımı sayesindedir. yorum yazmak için yazıyorsunuz bırakında bilgili insanları forumdan kaybetmeyelim işiniz gücünüz muhalefet. kime ne faydanız dokundu desem yine beni suçlarsınız.
Arkadaşım konuyu nereye çekiyorsun belli değil hangi bayrağa selam veriyorsunuz. Basit bir şey dedik, faydalı olmak isteyen arkadaş madem bu platformda burada yapsın tahminini. Uzatmayalım konuyu lütfen. Kimseyi kotuledigimiz yok durduk yere. Bende bu dernekten bir çok kişi sayesinde faydalandim sağolsunlar. Ama Yalçın bey biraz işin şovunda. Günlerce ben polis mi olayım PTT demi kalayım diye insanlara fikir sormanın manası yok. Kişisel hesabidir bişey diyemem. Fakat buraya gelip derneğin sözcüsü olarak bilgi paylaşma olayını kendi kisisel olayına döndürmesin o zaman.

Eleştiri kaldiramayan her insana eyvallahimiz yok. Selamlar.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşım konuyu nereye çekiyorsun belli değil hangi bayrağa selam veriyorsunuz. Basit bir şey dedik, faydalı olmak isteyen arkadaş madem bu platformda burada yapsın tahminini. Uzatmayalım konuyu lütfen. Kimseyi kotuledigimiz yok durduk yere. Bende bu dernekten bir çok kişi sayesinde faydalandim sağolsunlar. Ama Yalçın bey biraz işin şovunda. Günlerce ben polis mi olayım PTT demi kalayım diye insanlara fikir sormanın manası yok. Kişisel hesabidir bişey diyemem. Fakat buraya gelip derneğin sözcüsü olarak bilgi paylaşma olayını kendi kisisel olayına döndürmesin o zaman.

bu sektörde tanınan biri olarak elbette fikir alışverişi yapacak. geleceği ile ilgili kritik bir karar verecekken tabi ki insanlara danışacak bunun neresi kötü? Alakasız konuları buraya taşımana gerek yok. Dediğiniz gibi herkesin kişisel hesabıdır. sonuç olatak ben senin boş yorumlarını görmek istemiyorum bırak insanlar bilgi edinsin. bilginin konumu orası burası olmaz. kimseye akıl vermeye kalkma. bilgili insan şov yapsa anlarım da sen neyin şovundasın? kıskanıyorum diyorsan o ayrı.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme

Karalamanın adı eleştiri olmuş. Neyse Muhakeme seviyeni görmüş olduk. Teşekkürler.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Bilge Ünv.
Bölüm
Pazarlama

yaa seni sürekli birilerini eziklemeye çalışırken görüyorum amacın nedir? isteyen istediğini yazar çizer insanlarla zorun ne.

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
bu sektörde tanınan biri olarak elbette fikir alışverişi yapacak. geleceği ile ilgili kritik bir karar verecekken tabi ki insanlara danışacak bunun neresi kötü? Alakasız konuları buraya taşımana gerek yok. Dediğiniz gibi herkesin kişisel hesabıdır. sonuç olatak ben senin boş yorumlarını görmek istemiyorum bırak insanlar bilgi edinsin. bilginin konumu orası burası olmaz. kimseye akıl vermeye kalkma. bilgili insan şov yapsa anlarım da sen neyin şovundasın? kıskanıyorum diyorsan o ayrı.
Baba size ne? sen kimsin :) ben belki Yalçın beyle ortak bi noktada buluşacağım olumlu bir eleştiri olarak alacak belki velev ki hadi dediğin olsun tanımam etmem kıskanıyorum Yalçın beyi sanane :)

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
yaa seni sürekli birilerini eziklemeye çalışırken görüyorum amacın nedir? isteyen istediğini yazar çizer insanlarla zorun ne.
Ne ara gördün hocam benim sürekli elestirdigimi? Siz hani yeni katilmistiniz :)

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
uzman yardımcıligindan giren yok mu acaba o ne olur

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Sosyal Bilimler Ünv.
Bölüm
Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği
Yalcin Sakar ptt de ne is yapiyor acaba, bileniniz varmi ?