PTT A.S

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ptt ile ilgili sorularınız olursa ptt çalışanı olarak cevaplayabilirim arkadaşlar

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Yeni bir alım yapsın bizde girelim çok mu zor :D

robin

Aktif Üye
ilk soru benden: asiller ne zaman başlar ve yedekler ne zaman çağrılır? :D

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
aynen 2012 puanıyla tekrar alım istiyoruz. bu alım ne ptt'ye, ne bize yetti.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ilk soru benden: asiller ne zaman başlar ve yedekler ne zaman çağrılır? :D
Asille bugün onayı yönetimden çıktı dediler yarın onları çağırmaya başlarlar cuma dan itibaren 15 gün süreleri var işbaşı için
Ondan sonra yedekleri çağırmaya başlarlar
Yeni alım olayı muallak kurum asil başvuru yedek kalan sayısını açıklasa bilirdik ocak ayında alım olacak falan diye forumda yazanlar oldu ama zor ocak ayında alım olması
Eğer havuzu açsalar en az 10 bin kişilik alım yaparlar ama oda iki üç sene sonra olur bekliyoruz yani bizde

robin

Aktif Üye
Asille bugün onayı yönetimden çıktı dediler yarın onları çağırmaya başlarlar cuma dan itibaren 15 gün süreleri var işbaşı için
Ondan sonra yedekleri çağırmaya başlarlar
Yeni alım olayı muallak kurum asil başvuru yedek kalan sayısını açıklasa bilirdik ocak ayında alım olacak falan diye forumda yazanlar oldu ama zor ocak ayında alım olması
Eğer havuzu açsalar en az 10 bin kişilik alım yaparlar ama oda iki üç sene sonra olur bekliyoruz yani bizde
inşallah bizi ayın 15ine yetiştiriler. çünkü aileme o zmana kadar olur bu iş dedim ve bana o zmana kadar müsade niteliğinde bir izlenim verdiler. yoksa ben bittim resmen... evi terketmeme lazım yine.:(

benimde bi sorum var biz bu iş sözleşmesini tekrar başmüdürlüğemi gidip imzalıcaz yoksa çalışıcamız şubede mi

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
inşallah bizi ayın 15ine yetiştiriler. çünkü aileme o zmana kadar olur bu iş dedim ve bana o zmana kadar müsade niteliğinde bir izlenim verdiler. yoksa ben bittim resmen... evi terketmeme lazım yine.:(
Ayın 15 ine kadar yazı zaten gelir

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
benimde bi sorum var biz bu iş sözleşmesini tekrar başmüdürlüğemi gidip imzalıcaz yoksa çalışıcamız şubede mi
Biz baş Müdürlüğe gidip imzalamıştık zaten başka belgelerde var işe giriş belgeleri sadece sözleşme değil onlarıda halletmek için gitmen gerek zaten işebbaşlama tarihin imza attığın tarih
Ben fatsaya gidip ben geldim demiştim onlar önce orduya git birkaç imza atacan sonra gel dediler ama başlangıç tarihin bugün oldu dediler bir gün sonrada bismillah dedik o gün bu gün çalışıyoruz işte

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ben yedegım. yenıden tercıh yapacagız o yuzden dedım yanı yenıden tercıh yapıp kazanıp kazanmadıgımıın bellı olması ıcın demıstım. neyse..
cevaplarınız için teşekkür ederim...
O sebeple ise ayın 15 ine zor yetişir çünkü asillerin işe başlama süresi ayın 14-15 gibi bitiyor
İnşallah sende atanirsin

Biz baş Müdürlüğe gidip imzalamıştık zaten başka belgelerde var işe giriş belgeleri sadece sözleşme değil onlarıda halletmek için gitmen gerek zaten işebbaşlama tarihin imza attığın tarih
Ben fatsaya gidip ben geldim demiştim onlar önce orduya git birkaç imza atacan sonra gel dediler ama başlangıç tarihin bugün oldu dediler bir gün sonrada bismillah dedik o gün bu gün çalışıyoruz işte
çok teşekkürler cevap için neyseki başmüdürlük yakın :)

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
sağol puan 81,35 zor ama avuntu işte en azından 18 gun daha evde huzursuzluk olmayacak gibi. :)
Bu puanla hazirana kadar bir yere atanırsın diye düşünüyorum ptt gibi alım yapan yerler var adliye gibi gümrük gibi hayırlısı artık

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kargo bölümüne geçmek için ne yapmak lazım? Şahsen başvurursam gişeden mümkün olduğunca uzak olmak isterim.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
sağol puan 81,35 zor ama avuntu işte en azından 18 gun daha evde huzursuzluk olmayacak gibi. :)
0.1 ile KKK kaçtı, 0.7 ile PTT. Birgün 80liler sokağa çıkıp benzin döküp kendini yakmazsa iyi.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kargo bölümüne geçmek için ne yapmak lazım? Şahsen başvurursam gişeden mümkün olduğunca uzak olmak isterim.
Kargo gişesi işi muamma büyük şehirlerde belki olur ama küçük il ve ilçelerde kargo gişesi yok zaten posta gişesi var orada hepsi oluyor
Kargo gişesi olursa buna müdür ve şef karar verir onlara söylemen lazım ben kargo yada posta gişesinde çalışmak istiyorum diye
Uygun görürlerse verirler seni oraya

#sinoplu bi kaç soru sormak istiyorum, gişe görevlisi olarak alım oldu atandık başlayacagız, ne gibi işlemleri öğrenecegiz, mevcut bir program var, oraya kişinin tcsini yazdıgımızda hersey cıkıomu ? öğrenme olayı zor mu ? bu gibi konular hakkında bilgi almak istiyorum sizden ...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bilgilendirdiğin için teşekkürler. bir dahaki alımlarda sırf büyük şehir yazarım o zaman :)

rapunzel

Yeni Üye
bende bişey sormak istiyorum.şimdi sözleşmelıyız bız ıstedıklerınde kapıyı göstermezler bıze degıl mı?eüaş deki gibi mi sözleşmelıyız bız?