PTT BECAİŞ

İYİ GÜNLER BEN EDİRNEDE ÇALIŞIOYORUM ESKİŞEHİR ANKARA KIRŞEHİR KONYA NEVŞEHİR İLLERİNDEN HERHANGİ BİRİNE BECAİŞ YAPMAK İSTİYORUM DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR VARSA İLETİŞİM E GEÇERSE SEVİNİRİM...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gel Kırşehir'in Çöl (Çiçekdağı-Mucur-Boztepe Bermuda Şeytan üçgeni..Buralı biri varsa üstüne alınsın, ağaçlandırsın.) denen mevkisine gör... Edirne'nin en kötü yerlerini mumla ararsın. PTT çalışanı olsam derhal kabul ederdim, gözünü sevdiğim Trakyası... İç Anadolu'yu Ankara Kayseri Konya Eskişehir hariç düşünme derim.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kırşehirliysen Allah aşkına halkınızla imamlarınıza kadar konuşuyorum, ağaçlandırın, çölleşiyor buralar. Çöl diyorlar zaten gururla, çırılçıplak dağ bayır gördükçe aklımı kaçırmaktayım. :(

PTT çalışanı olsam kesinlikle arkama bile bakmadan kabul ederdim, günde 545466546484789 kez de dua ederdim Edirne için şansa bak. :( Çiçekdağı PTT eleman alıyor üstelik, şansızlık olmuş seninki de becayiş yapamayışımız da.

iibfptt

Yeni Üye
becayiş var mı arkadaşlar ptt de.yeni atananlar için becayiş hakkı ne zaman doğar

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Yok 3 yıl bekleyecen es durumu harıc 3 sene sonra ıs kolay.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ptt de becayiş yok değil var ama genelde sözde
Ben bugüne kadar becayişi 1 kez duydum oda orduda ünye ile fatsa arasında iki memur karşılıklı yer değiştirdi o başka duymadım
Normal tayin isteme ile becayişin pek farkı yok
Ayrıca idari personel bulunduğu ilde 3 yılı tamamlamadan becayişte olsa normal tayin isteyemez
Tabiiki özel durumlar hariç

Allah(c.c.) Kadir-i Mutlak...

yaptımolacak

Site Müdavimi
Ptt de becayiş yok değil var ama genelde sözde
Ben bugüne kadar becayişi 1 kez duydum oda orduda ünye ile fatsa arasında iki memur karşılıklı yer değiştirdi o başka duymadım
Normal tayin isteme ile becayişin pek farkı yok
Ayrıca idari personel bulunduğu ilde 3 yılı tamamlamadan becayişte olsa normal tayin isteyemez
Tabiiki özel durumlar hariç

Hocam ben evrak teslime gittiğimde tayin islerini soruyordum personel biraz erken atansaydin mersinden bu tarafa gelmek isteyen biri vardı dedi. Madem ben becayis yapamiyorum neden soyleyip beni umutlandiriyo ki 3 yılı doldurmadan becayiste yapamicaksak ilk firsatta kacarim ben burdan zaten

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam ben evrak teslime gittiğimde tayin islerini soruyordum personel biraz erken atansaydin mersinden bu tarafa gelmek isteyen biri vardı dedi. Madem ben becayis yapamiyorum neden soyleyip beni umutlandiriyo ki 3 yılı doldurmadan becayiste yapamicaksak ilk firsatta kacarim ben burdan zaten

İlk başlayış önemli orda başmüdürlükler isterse yapılabilir
Ben duymadım bunu ama teknik olarak mümkün
Burada fark işe başlamamış olman başladıktan sonra olmaz

yaptımolacak

Site Müdavimi
İlk başlayış önemli orda başmüdürlükler isterse yapılabilir
Ben duymadım bunu ama teknik olarak mümkün
Burada fark işe başlamamış olman başladıktan sonra olmaz

Ya illa evlendirecekler beni :)

PTT de becayiş diye bir kavram yok. İl içinde yer değiştirmeler olabilir ki bu da zaten Başmüdürün takdirinde. Ama farklı bir ile gitmek istiyorsanız becayiş ile geçmezsiniz.Ancak nakil ile geçebilirsiniz ki İdari Hizmet Sözleşmeli Personel atandığı yerde 3 yıl boyunca çalışmak zorunda.
Kolay gelsin