ptt de çalışan arkadaşlar 2 sorum var

arkadaşlar benim 2 sorum var.yardımcı olursanız sevinirim.
1- ücret alma makinasında iptal var mı? bazen makineden geçirdiğim pul yapıştırılmış olduğu halde yanılarak makineden geçirdiğimiz gönderiler oluyor bunların iptalini yapabiliyormuyuz?
2- internet sitemizde de yer alan kitap gönderilerinde %50 aile içi gönderilerde %10 indirim deniliyor. bunu kargo kabulde nereden yapıyoruz? böyle bir indirim var mı yok mu?

s_b

İyi Bilinen Üye
Ucret alma makinasinda iptal yok malesef. Kitap kanpanyasinim musteri kodu var. Musteri kabulden yapiyorsunuz yarin yazarim kodlarini aile olani bende bilmiyorum

müşteri hizmetlerini aradım öğrendim.ilgilendiğin için teşekkür ederim arkadaşım.
kitap için:
1 kg a kadar: 401280698
1 kg dan sonrası: 100128070
aile : 501502676

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Bende de çoklu kitapları kabul ediyor tekli kitapları ise kabul etmiyor nedense. tam işlemin sonuna gelip "ekle" butonuna basıyorum kabul edilmiyor nedense. o yüzden her kitabı çoklu kitaptan gönderiyorum S:

s_b

İyi Bilinen Üye
Unutmusdum simdi aklima geldi yaziyim.dedim siz bulmusunuz:) rica ederim

adige0127

Site Müdavimi
arkadaşlar benim 2 sorum var.yardımcı olursanız sevinirim.
1- ücret alma makinasında iptal var mı? bazen makineden geçirdiğim pul yapıştırılmış olduğu halde yanılarak makineden geçirdiğimiz gönderiler oluyor bunların iptalini yapabiliyormuyuz?
2- internet sitemizde de yer alan kitap gönderilerinde %50 aile içi gönderilerde %10 indirim deniliyor. bunu kargo kabulde nereden yapıyoruz? böyle bir indirim var mı yok mu?
ucret alma makınesının ıptalı yok hocam onun fotokopısının cekersın tutanak tutulur vezneye verırsın mahsuben o hesapdan alır acıgın olmaz kurtarırsın :)