ptt eş durumu tayini

Suzan61

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hiçbir haber yok geçen hafta ulaştım önümüzdeki hafta olabilir dedi bu hafta altı numarayı da arıyorum hiçbirine cevap yok

Ads01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hiçbir haber yok geçen hafta ulaştım önümüzdeki hafta olabilir dedi bu hafta altı numarayı da arıyorum hiçbirine cevap yok
Bütün gün aradim kimse açmıyor benimde 1 ay oldu bugün en azindan bi telefonu açıp bilgi veren olsa keske herşey muamma öyle bekliyoruz.

Suzan61

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
var mı bugün ulaşabilen veya duyum alan. Bütün gün arıyorum hiçbirine ulaşamıyorum çıldıracam

Ads01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Korkarım ki bu hafta da olmayacak. Bu hafta olur diye söylenti var ama böyle belirsizlik olunca korkuyor insan. Bakalım yarın haber çıkacak mı
Ben umudumu kestim bizimkini de 12 temmuzda diger tayinlerle mi aciklicaklar acaba diye düşünmeye başladım

Suzan61

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben umudumu kestim bizimkini de 12 temmuzda diger tayinlerle mi aciklicaklar acaba diye düşünmeye başladım
Yok canım daha neler. Yüzde bir bile ihtimali yok. Bence cuma belli olur haftaya ayrılışımızı yaparlar. Çok yerden duydum bu hafta belli olur diye

Ads01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
03125095616 bu telefon acıyor ama hic iyi konuşmadı daha belli degil hic bir bilgimiz yok dedi normal tayinlerle aciklanma durumi var mi dedim belli olmaz siz yine normal tayin dilekcesi de doldurun verin dedi sizde bi arayin isterseniz bakim size ne dicekler

Suzan61

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
03125095616 bu telefon acıyor ama hic iyi konuşmadı daha belli degil hic bir bilgimiz yok dedi normal tayinlerle aciklanma durumi var mi dedim belli olmaz siz yine normal tayin dilekcesi de doldurun verin dedi sizde bi arayin isterseniz bakim size ne dicekler
Aradım açmadılar siz rahat olun hocam diğer tayinlere kalmayacak. Önceki nakil yorumlarını okudum hiçbişey belli değil deyip bir iki gün sonra açıklandığı olmuş

Suzan61

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bugün ya da yarın açıklanır artık