ptt eş durumu tayini

Ads01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Aynen bende de alışkanlık oldu :) Ama hala yazim gelmedi benim merkez belli olunca gelecekmiş yarindan umutluyum :) merkezi belli olan var mi

selcuk50

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
:)Burası alışkanlık oldu tel i elime alınca bi girip bakasım geliyor. Hepimize hayırlı olsun arkadaşlar yeni yerimiz hayatımız iyi olur inşallah. @selcuk50 sizin de geldi mi
hocam aradım fakat tam bilgi alamadım telefondan bilgi veremem dedi öyle deyince muhtemelen yazı gittiğini anladım. Merkez mi ilçe mi diye soracaktım. Öyle deyince tamam dedim hayırlı günler diyelip kapattım. Artık tebliğ yazısını beklemek lazım.

Ads01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hocam aradım fakat tam bilgi alamadım telefondan bilgi veremem dedi öyle deyince muhtemelen yazı gittiğini anladım. Merkez mi ilçe mi diye soracaktım. Öyle deyince tamam dedim hayırlı günler diyelip kapattım. Artık tebliğ yazısını beklemek lazım.
Hangi basmudurluk o

Ads01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar bu harcırah olayi nasıl oluyor bir bilginiz var mi gitmeden once mi alicaz sonrami ? Es durumu tayinlerde yolluk yarim mi hesaplanıyor öyle biseyler okudum nette

Aslan01

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
Diğer
arkadaşlar eş durumu tayini Ptt özel sektördeyse eş sıkıntı oluyormu olmama ihtimali varmı sigorta süresi dolduysa olmama durumu olurmu olmasında hukuki süreç işletsek nasıl sonuç çıkar daha önce özelde eşi çalışıp tayin de sorun olan varmı

Aslan01

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
Diğer
özel sektördeyse eş sıkıntı oluyormu olmama ihtimali varmı sigorta süresi dolduysa olmama durumu olurmu olmasında hukuki süreç işletsek nasıl sonuç çıkar daha önce özelde eşi çalışıp tayin de sorun olan var mı

Sinankoç

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
özel sektördeyse eş sıkıntı oluyormu olmama ihtimali varmı sigorta süresi dolduysa olmama durumu olurmu olmasında hukuki süreç işletsek nasıl sonuç çıkar daha önce özelde eşi çalışıp tayin de sorun olan var mı
Benim eşim esnaftı ben istedim tayinimi ve oldu.ama 2 yıl SGK olması lazım eşinin