PTT EVRAK TESLİM

ÖNCELIKLE KAZANAN HER ARKADAŞI TEBRIK EDIYORUM KAZANAMAYAN ARKADASLARA DA SON ATAMADA BOL KADRO DILIYORUM. ISTENILEN BELGELER HAKKINDA BILGI ALIS VERISINI SORULARIMIZI BU BASLIK ALTINDA YÜRÜTÜRSEK DAHA FAYDALI OLABILECGEINI DUSUNUYORUM SORULARIMIZI BU KONUDA TECRUBELI ARKADASLARINI ONERILERINI HEPSINI BURDA PAYLASALIM

arkadaşlar nıye kımseler burada bısey paylaşmıyor mesela bu mal bıldırım beyannamesını nerden alacağız ve sağlık raporu heyet raporumu

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar nıye kımseler burada bısey paylaşmıyor mesela bu mal bıldırım beyannamesını nerden alacağız ve sağlık raporu heyet raporumu
Diğer başlıklarda birçok kez yazıldı ve cevaplandı oradan takip ediyor arkadaşlar yeni bir başlığa gerek yoktu

Soma için....
"La ilahe illa ente subhanek inni küntü minezzalimin"
Hz.Yunusu balığın karnından çıkaran münacaat

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Arkadaşlar diploma ve kimlik asli gibidir onayını ptt kendi mi yapıyor .yoksa biz mi noter den onaylatacaz .bide bu başka kurumlara karşı mecburi hizmet le ilgili bi evrak var onu nerden alacz .

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ıste bende bunlarıın cvblarını beklıyorum ve mal bıldırım beyannamesı ıle iş isteme beyannamesı nerden alınacak

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Yukarıdaki soruların hepsinin cevabı aynı; kurumdan onaylayacak ve kurumda verecekler size belgeleri...

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Diğer başlıklarda birçok kez yazıldı ve cevaplandı oradan takip ediyor arkadaşlar yeni bir başlığa gerek yoktu

Soma için....
Başka kuruma karşı mecburi hizmet le ilgili bi evrak var onu nerden alacz.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Başka kuruma karşı mecburi hizmet le ilgili bi evrak var onu nerden alacz.

Oda kurumda verilecek

Soma için....

xeox

...
Mücadele Grubu
gişe mi kargo mu o zmn :) kargonun da hangi bölümü iyidir dağıtım mı kabul mu :)

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
yeme bizi usta :) nesi güzel postanın biraz bilgi verin ya ben sakin olsun benim olsun taraftarıyım en sakin bölüm hangisi vatandaşla çok muhattap olmak istemiyorum :)
vatandas istemiyoan ya buroda olacan yada veznede :))) ya postada bisey yok bi resmi kurumlar getiriyo genelde tebligat iadeli taahhut falan onlar basit en basit posta :)))

xeox

...
Mücadele Grubu
vatandas istemiyoan ya buroda olacan yada veznede :))) ya postada bisey yok bi resmi kurumlar getiriyo genelde tebligat iadeli taahhut falan onlar basit en basit posta :)))
vezne iyi gibi duruyo harkesi almıyorlarmış ama bakalım zorlaycaz artık ben vatandaşın tribini çekmek istemiyorum o yüzden vezne ve kargoda vatandaşla muhattap olma dışında bi bölümü varsa oraları istiyim postadan uzak durulması gerektiğini forumu okuduğum için biliyorum saol :)

yaptımolacak

Site Müdavimi
vezne iyi gibi duruyo harkesi almıyorlarmış ama bakalım zorlaycaz artık ben vatandaşın tribini çekmek istemiyorum o yüzden vezne ve kargoda vatandaşla muhattap olma dışında bi bölümü varsa oraları istiyim postadan uzak durulması gerektiğini forumu okuduğum için biliyorum saol :)
Veznede ctesileri de calisiyomussun ama

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Denetim de ilk vezneyi sayarlar kim diyor vezne iyi diye... Çok kıl adam gelirse veznede duman eder.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Denetim de ilk vezneyi sayarlar kim diyor vezne iyi diye... Çok kıl adam gelirse veznede duman eder.
Vezne iyi tabi arada 600 tl maaş farkı var değmez mi sence

Soma için....

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Vezne iyi tabi arada 600 tl maaş farkı var değmez mi sence

Soma için....
Yeni maaş sisteminde fark varmış evet...Bence değmez.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Veznede ctesileri de calisiyomussun ama

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kargo da çalışır cumartesi
şuanda bazı illerde kargo kabul şubesi normal merkezlerden ayrıldı ayrı yerlere taşıdılar buralar her cumartesi açık bunun yanında sistemde cumartesi açık görünen merkezlerin para gişe posta gişe vezne hepsi açık gelmek zorundalar kapalı görünenler tümden kapalı onun için o açık olur bu kapalı olur ona bakmaz
Bununla beraber kişinin ben tek burada çalışırım burayı isterim deme şansıda yok bu atandığı merkezin müdürüne bağlı birşey ayrıca

Soma için....

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
basmudurlukte memur olarak görev yapın en iyisi o ya da posta kargo işleme yada dağıtım merkezleri vatandaş la minimum düzeyde muhatap olur.