PTT İLE İİBF NİN SESİNİ KESTİLER TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE...

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
İİBF nin yükselen bir çığlığı vardı ptt alımıyla (ki zaten alım sayılmaz zaten özel bir kurum oldu) iibf yi susturdular ptt ye atananlar kurtulduklarını ı sanıyorlar onlar da sömürülür. özeldeki iibfli kardeşler gibi 2014/1 de hüsrana uğramamak gerek ptt ye atananlar susmamalı gruba destek vermeli atanamayanlar da artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi saygılar...

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Ptt kaç kişi girdi ki (İİBFli ) düşündüğümüz ya da bizim hayal etiğimiz kadar mağdur değiliz ben içerden böyle düşünüyorsam hükümet veya mevcut siyasilerde böyle düşünür ( Yorumlamamı yapılan etkinliklere katılımı baz alarak söylüyorum. Memurlar nette bize yer vermiyorlar diyenler : ) al sana yer şimdi yazcak bi şey bulamıyorlar anca goy goy şöyle yapsalardı böyle yapsalardı somut adım nerde yok iki üç kişi heyecanlı şekilde başlayan mücadele destek görmediğinden ötürü aman be iibf ben mi kurtaracama getiyor şu an aynı ruh halindeyim bakalım ilerde ne olur hayırlısı

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
iibfliler de ruh yok

hele şu 300 000 iibfli lafını duydukça gülüyorum artık.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
öyle bir grubuz ki; (atananları hadi yine bir kenara koyuyorum...) ''kimse mücadeleye katılmıyor yaa'' diyenler bile mücadeleye katılmıyor. yani sitem ettiği konuyu kendi icra etmiyor, diğerlerinden medet umuyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
iibfliler de ruh yok

hele şu 300 000 iibfli lafını duydukça gülüyorum artık.
ilşk foruma geldiğimde bi öneri söylemiştin siyasilere yazalım soru önergesi versinler hatırlarsan o güğnden belliydi bizden bi numara olmayacağı boşa zaman öldüryoruz burda

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Eyleme bile atanırsam gelmem diyenlerle bir yol olmaz ortak. Öküz öldü ortaklık bozuldu, menfaatçilermiş demek ki. Şahsen çok sevinmiştim atandılar diye, şu an vefasızlıkarına kızıyorum. :)

2014/1 öncesi gelirler kuyruklarını kıstıra kıstıra arsızca,yüzsüzce.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ptt'ye atananların her biri 50 liracık vermiş olsalardı şimdiye gazete ilanı hazırdı.
Ben maaşı aldığımda iptal konusu gündemde yatırmayın dediklerinden yatırmadım ki iptal oldu.

Adamlar menfaatçiymiş ortak, pttye girdiler, geride kalanlrı unuttular, hepsi değil tabiki %95i ama.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
Eyleme bile atanırsam gelmem diyenlerle bir yol olmaz ortak. Öküz öldü ortaklık bozuldu, menfaatçilermiş demek ki. Şahsen çok sevinmiştim atandılar diye, şu an vefasızlıkarına kızıyorum. :)

2014/1 öncesi gelirler kuyruklarını kıstıra kıstıra arsızca,yüzsüzce.
kim dedi bunu?

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
Ben maaşı aldığımda iptal konusu gündemde yatırmayın dediklerinden yatırmadım ki iptal oldu.

Adamlar menfaatçiymiş ortak, kıytırık pttye girdiler, geride kalanlrı unuttular, hepsi değil tabiki %95i ama.
abi yine de kıytırık ptt demeyelim. insanların ekmek yediği, umut beslediği kurum sonuçta..