PTT İnsan Kaynakları Mail Etkinliği

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Katılım
30 Eki 2012
Mesajlar
1,832
Beğeniler
2,047
Şehir
Bursa
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
#1
PTT İNSAN KAYNAKLARI MAİL ÇALIŞMASI...

Aşağıdaki metni her duyarlı İİBF'linin insan kaynaklarına ulaştırmasını istiyoruz.

Sayın yetkili, kurumunuzun A.Ş. olmadan önce merkeziden alım yapmak için Devlet Personel Başkanlığına bildirdiğiniz memur alımında kadroların % 90'ını İİBF'ye tahsis etmiştiniz. Daha sonraki aşamalarda A.Ş sürecine giren kurumunuzun kısa süre sonra açıktan alıma çıkacağını biliyoruz. Kulağımıza bazı söylentiler gelmektedir. Bu söylentilerin başında kurumun memur alımında tercih edilecek fakültelerde sınırlama olmamasıdır. Yani İİBF'nin yanı sıra başka bölümlerinde olmasıdır. Böyle bir şeyin olması halinde KPSS'ye giren 350.000 İİBF'linin tüm hayallerini yıkacağınızı bilmenizi isteriz. Eğitimini aldığımız pozisyonlara yerleştirlmemenin vermiş olduğu psikolojiyle günden güne sorunlar yaşayan bir fakülteyi görmezlikten gelmeniz ne kadar sürecektir bilmek isteriz.

350.000 mezunuyla İİBF sizden olumlu haber beklemektedir. Ortalıkta dolaşan bilgilerin gerçek olmadığına inanmak istiyoruz. Hakkımızı ihlal etmeyeceğinizi düşünüyoruz. 350.000 İİBF'li olarak sizden ricamız aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

a) Açıktan alımda bölüm tercihinizde değişikliğe gitmemeniz. Merkezi alımda verdiğiniz sözü bugün tutmanız.

b) Alimlarınızda İİBF ve diğer fakülteleri aynı pota içine koymamanız.

c) Verdiğiniz sözü unutmamanız ve memur kadrolarının %90'ını 350.000 İİBF'liye tahsis etmeniz.

d) Diğer fakülte mezunlarının İİBF ile ilgili ortaya attığı iftiralara inanmamanız.

PTT'nin KPSS'ye giren 350.000 İİBF'liyi dikkate alacağına olan inancımız sarsılmaz bir şekilde devam etmektedir.Gönderilecek Yerler


a) E-posta: ik@ptt.gov.tr

b) https://www.facebook.com/Ptt.Kurumsal?fref=ts
 
Üst