PTT konusunda Matematikçileri kendi silahlarıyla vuruyoruz! [EKRAN GÖRÜNTÜLÜ MAIL]

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sayın Yetkili,

İİBF mezunları olarak 2300 kisilik aliminiza matematikcileri dahil etmeniz durumunda kurumdan istifalariyla buyuk zararlar vereceklerini belirtmistik. Nitekim istia edenlerin bircogu matematik bolumu mezunlaridir.

Bircok metinle durumu sizlere anlatmaya calistik. Ancak durumu size ispatlayabilecek somut bir delil sunmak istedik. Özel hayatın gizliliğine saygıgösterdiğimiz için resimleri isimleri gizleyerek aşağıdaki ekte size matematikçilere ait bu ekran görüntüsünü
sunuyoruz. PTT'ye atanan matematikçi arkadaşlar Şubat ayında öğretmen alımında istifa edecekler.

Aldığı eğitimle ve kalıcılığıyla PTT için geçmişten günümüze en vasıflı ve faydalı personel İİBF mezunlarıdır. Olası bir alımda tercihinizi İİBF'den yana kullanmanızı rica eder, gereğinin yapılmasını arz ederiz.

elif_glts

VİP Üye
Mücadele Grubu
Sayın Yetkili,

İİBF mezunları olarak 2300 kisilik aliminiza matematikcileri dahil etmeniz durumunda kurumdan istifalariyla buyuk zararlar vereceklerini belirtmistik. Nitekim istia edenlerin bircogu matematik bolumu mezunlaridir.

Bircok metinle durumu sizlere anlatmaya calistik. Ancak durumu size ispatlayabilecek somut bir delil sunmak istedik. Özel hayatın gizliliğine saygıgösterdiğimiz için resimleri isimleri gizleyerek aşağıdaki ekte size matematikçilere ait bu ekran görüntüsünü
sunuyoruz. PTT'ye atanan matematikçi arkadaşlar Şubat ayında öğretmen alımında istifa edecekler.

Aldığı eğitimle ve kalıcılığıyla PTT için geçmişten günümüze en vasıflı ve faydalı personel İİBF mezunlarıdır. Olası bir alımda tercihinizi İİBF'den yana kullanmanızı rica eder, gereğinin yapılmasını arz ederiz.

2300 ne işletmeci o nedir öyle:)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kasım'ı kstettim.

elif_glts

VİP Üye
Mücadele Grubu
Sayın Yetkili,

aynı adreslere mi göndereceğiz bi ortak fikir oluşsun da

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
tek yol İİBF

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ik@ptt.gov.tr ye gönderdim , kendi cümlelerinizle de gönderebilirsiniz hiç farketmez.

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Oyyyy, yeni hazineler gelmiş.Akşam sansürleyerek gönderilmeye hazır hale getireyim hemen

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
bence arkadaşların yüzlerini ve isimlerini kapatın arkadaşlar
deşifre etmenin anlamı yok sonuçta suç işlemiyorlar :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bence arkadaşların yüzlerini ve isimlerini kapatın arkadaşlar
deşifre etmenin anlamı yok sonuçta suç işlemiyorlar :)
her mailde kapatıyoruz ortak, rammstein gönderiyor akşamları ben yüzleri, isimleri kapatarak maile hazır hale getiriyorum. :)

Söke söke alacağız kadrolarımızı. Metinle olmuyorsa bu yöntemi deneyeceğiz, çare bırakmadı ne 4001 ne PTT.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Maile hazır screenshot 2.Buyrun.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar bilgisayardan girdiğim an bende göndericem hemen. emeğinize sağlık..

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Lütfen destek. En önemli kozumuzu oynuyoruz sessiz ve derinden. Metnin de ötesine geçtik şu screenshotlar çok hassas ve stratejik. İİBF ve kalıcılığı ispatlamamızda kalıcı bir delil.

Unutmayın onlar da bu yönteme başvurdu, kendi silahlarıyla vuruyoruzdan kastım tam olarak bu tarz screenshotlardı. Onlar da zamanında A kadrocuların mesajlarını kurumlara yetiştirdi. Bu screenshotlar sadece PTT ile de sınırlı kalmamlı, bakanlıkalra üniversitelere her yere ulaşmalıdır, mail yağmuruna tutulmalıdır kurumlar. Tabi atanmayı istiyorsak.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar bu resimleri ekli mi gönderdiniz nasıl atcaz ekli olursa bakmazlar ?