ptt mail etkinliği

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
arkadaşlar ptt mail adreslerinden bildiğim bunlar var bir kaç arkadaş güzel bir yazı hazırlayıp paylaşırsa yarın maillere başlayalım. yazıda özellikle başka bölümlerden değil alımın iibf den alınması gerektiği hususu önemli olacaktır

mzozturk@ptt.gov.tr
iaydemir@ptt.gov.tr
stekelioglu@ptt.gov.tr
ik@ptt.gov.tr
ik.mevzuatburo@ptt.gov.tr
ik.hareket@ptt.gov.tr
ik.terfi@ptt.gov.tr
ik.emekli@ptt.gov.tr
ik.disiplin@ptt.gov.tr
ik.sicil@ptt.gov.tr
ik.arsiv@ptt.gov.tr
ik.isci@ptt.gov.tr
ik.tahakkuk@ptt.gov.tr
ik.teskilat@ptt.gov.tr
ik.sinavlar@ptt.gov.tr

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
alımının mermeziden sonra olması da önemli çünkü merkeziden önce olursa adamlar ya merkezide atanamazsam deyip tercih edecek merkezide atanırsa bu sefer ptt kadrosu boşuna yanacak

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Eylülde muhtemelen hem şeflik hem ünvan değişikliği sınavı var şeflikle 300 ünvanla 98 memur kadrosu boşalacak eylülden sonra bekleyin alımı bence

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
yarın son bildirme günüymüş ptt şubelerinin açıklarını 2 bin kişi iibfden alınmayı düşünüyomuş

Sayın Yetkili,

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları; öğrenimi süresince kamu kurumlarının Genel İdare Hizmetleri, Veri Hazırlama Kontrol İşletmenliği ve Bilgisayar İşletmenliği kadrolarında görev yapmak üzere dört yıl boyunca bu kadrolar için eğitim almış , gerekli donanıma ve deneyime sahip olan yegane mezunlardır.Bu kadroların seçiminde hukuk, muhasebe, maliye, vergi, mevzuatlar vs. gibi devlet personelinin bilmesinin gerektiği konulara hakim olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları (İktisat, Ekonometri, Maliye, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası ilişkiler ve Kamu Yönetimi) ile herhangi bir üniversiteden mezun olan kurumunuzu basamak olarak kullanmak isteyenlerle (4001=at antrenörü, biyolog, antropolog, kuaför vs / herhangi bir lisans programından mezun) kıyaslanamaz. Her türlü teknik, idari ve muhasebe bilgisine sahip olan, mevzuata hakim olan ve sosyalliğiyle, iletişim gücüyle kurum içi koordinasyonu sağlayarak sistemi hızlandırarak kurumun vizyonunu daha da ileriye taşıyacak mezunlar İİBF mezunlarıdır.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunları olarak kurumunuzun GİH kadroları için bu kadroların gerçek eğitimini alan İİBF mezunlarının (4421-4427-4429-4431-4459-4503-4507) alınmasını rica eder, gereğinin yapılmasını arz ederiz.

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MEZUNLARI PLATFORMU

haydi arkadaşlar ptt yi 4001 kaptırmayalım. ben 3-4 kez yoladım bu maili. 2010 kpss ile pttye 75 puanla atanan arkadasım var. nekadar kadro olursa okadar çok atanma şansımız olur. zaten bu kurum yaptıgı işin niteligi sebebiyle iibf nin hakkı. 4001 alsa ne olur ögretmenler önce giderler sonrada ögretmen olarak atanıncada bırakırlar.

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
duyumu diyemem ama düşük puanlı bi iibfli olarak mülakat olmasından yanayım en azından bakar derki bu düşük puanlı başka seçeneği yok kurumu bırakıp gidemez yüksek puanlı merkezi atamada atanan kadar çalışayım deyip kadroları yakıyo inşallah alım en az 3 bin olur ve 3 katı aday mülakata çağırılır benim gibi gerçekten ptt çalışmak isteyenler çaLIŞIR

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
İlk beşe yolladım hayırlısı bakalım