ptt mail etkinliğinde taktik değişikliği şart !

beterböcek

Gümrük Muhafaza Allah Muhafaza :)
Mücadele Grubu
Katılım
24 Kas 2013
Mesajlar
2,688
Beğeniler
1,645
Şehir
Ardahan
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
#1
arkadaşlar blueblues a pttden cevap gelmiş.anlaşılan bizim mailler biraz fazla uzun ve anlaşılır değil.kavram kargaşasıyla lafı uzatmaktansa sanırım çat diye isteğimizi belirten birkaç cümlelik mailler atsak daha yararlı olacak gibi ne dersiniz ?
 
Katılım
22 Kas 2013
Mesajlar
124
Beğeniler
26
#2
bana da böyle bir cevap gelmiş

Kuruluşumuz 6475 sayılı Kanunla Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi olmuştur. Bundan böyle istihdamı yapılacak adaylar 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ve diğer Kanunların sözleşmeli personel hakkındaki hükümlerine tabi olmaksızın İdari Hizmet Sözleşmesi ile istihdam edilecek olup, Sosyal Güvenlik bakımından da 5510 sayılı Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi hükümlerine tabi olacaktır.


Devlet memuru olarak çalışmak isteyenlerin yazılı sınavları ülke genelinde merkezi olarak Devlet Personel Başkanlığınca Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığına yaptırılmakta olan, Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) iştirak edenlerden Kuruluşumuza personel alımı yapılmaktadır.
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi Esas Sözleşmesinin Yönetim Kurulunun Görev ve Yetkileri Başlıklı 16 ncı Maddesinin k) bendinde “Tüm Şirket personelinin atanmasına karar vermek ve bunların görev ve yetkilerini belirlemek.” ve l) bendinde “Bir önceki yılda Şirketten herhangi bir sebeple ayrılan personel kadar işgücü istihdam etmeye karar vermek, bunun üzerinde ilave işgücü ihtiyacı doğması halinde gerekçeleriyle birlikte genel kurulun onayına sunmak.” hükümleri yeralmaktadır.
Kuruluşumuz personel alımlarında kullanılacak nitelik kodları Yönetim Kurulu tarafından tespit edilmektedir.


İlginize teşekkür ederiz.


Kimden: "İnsan Kaynakları D.Bşk." <ik@ptt.gov.tr>
Kime: "Sınavlar Şubesi" <ik.sinavlar@ptt.gov.tr>
Gönderilenler: 17 Aralık Salı 2013 14:06:56
Konu: FW: Lütfen okuyun İİBF mezunlarından bir rica
 

karagulum

Üye
Mücadele Grubu
Katılım
22 Kas 2013
Mesajlar
105
Beğeniler
16
#3
bencede net cümlelerle ne istediğimi anlatsak daha iyi olacak gibi
 
Üst