Ptt nin Geleceği

Konu, 'PTT' kısmında ali yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. ali yılmaz

ali yılmaz Yeni Üye

Ödül Puanları:
    3
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    Diğer
    Merhaba arkadaslar ben ptt teknik personel alimina basvurdum.Sizlere iki sorum var cevaplarsaniz sevinirim.

1) Ptt allah izin verdi girdik diyelim bu kurumun gelecegi varmi.Turk telekom gibi satilirmi.Biz ptt den kamu personeli olarak emekli olurmuyuz.Ben azcik posta kanunu okudum .Tsk postalarinda ve ulke guvenlik sartlarinda tekel oldugu yazilmis.Bana gore gerek tsk ve devlet posta gonderimi yuzunden ptt satilmaz.siz ne dusunuyorsunuz?

2)Takip ettigim kadariyla gise ve dagiticilara performans ucreti veriliyor.ortalama bir anadolu sehrinde ornegin bursa antalya ne kadar performans ucreti alinir?Teknik personele ne zaman verilir?

mervenil bunu beğendi.
  2. mervenil

mervenil VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Dokuz Eylül Ünv.
    Bölüm:
    ÇEKO
    bu işsizlikte bunları düşünme. girersen ne güzel giremezsen...
    ptt zaten aş. oldu kolay kolay satılmaz tabi bu benim düşüncem.
    performans ücreti şimdilik kimseye verilmiyo verileceği söyleniyo

3. sinoplu

sinoplu Güzel düşün güzel yaşa Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    1. satılıp satılmayacağı siyasi yapıya bağlı biri gelir para lazım der satar biri gelir para çon der satmaz belli değil kanunda değişir hemen tekelden çıkar amma şuan satılacak gibi durmuyo
    2. kriterler bu ay başlıyor performans başlasın arkadaşlar burada paylaşsın yaptıkları iş ve hakettikleri performans parasını ona göre net yorum yapılabilir onun haricinde kapalı kutu şuan teknik personel bence hakedemez neden dersen kriter ne belli değil ama verilirsr ekstra olur o da merkez müdürü elinde olur gibi görünüyor

Sayfayı Paylaş