Ptt nin Gişe Görevlisi Matematikçileri

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
şubat atamasında ataması olabilecek arkadaşlar var mı? şimdiden müdürümüze tercih yapıcam atanabilirim gibisine soylemek gerekir mi sonra atanınca sonrun olmasın istifa için ???

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
şubat atamasında ataması olabilecek arkadaşlar var mı? şimdiden müdürümüze tercih yapıcam atanabilirim gibisine soylemek gerekir mi sonra atanınca sonrun olmasın istifa için ???
arkadaşlar benden size öneri kesinlike ne puanınızı ne öğretmenlik sevginizi ne memurluk ne öğretmenlik idealinizi söylemeyin bizden olmayan bizi anlamaz derken ne kadar haklıymışım ben söyleenen güzeel sözlere bir iki lafa kandım amirlerimden birinide ekledim faceime ama atama kontenjanı açıklanıp verilen zam farkını alamayıp bulamadım açığıma verdim diye masum bir iki yazı yazdım ama nerelere çekildi ve resmen deneme süresiyle tehdit edildim çok kırıldım bu nedenle iş yeri arkdaşınız dahi olsa zümremiz olmayanı aramıza eklememeye özen gösterelim. ve bu olaydanda söylenenlerden de yola çıkarak bence demeyin kimseye.... iş yerinde iş hayatında kimseye güvenmeyeceksin derlerdi hep... ilk kez yaşadım bu talihsiz durumları.... atanınca haberar edersiniz bana kalırsa demeyin. gidemezseniz aksilik olup yine gidecek düşüncesiyle ne yapacakları belli olmaz.... 3 gündür etkisini atamadım .... zaten şehir dışına atanınca yeterli zaman olacak biz idari sözleşmeliyiz anında istifa edebiliriz. ki olmasaydık da iş kanununa göre 15 gün önce istifa haberi verlir ve o sürede atandıgın pozisyona yeterli olur.

Azizshagrath

Tonight is the night
Mücadele Grubu
arkadaşlar benden size öneri kesinlike ne puanınızı ne öğretmenlik sevginizi ne memurluk ne öğretmenlik idealinizi söylemeyin bizden olmayan bizi anlamaz derken ne kadar haklıymışım ben söyleenen güzeel sözlere bir iki lafa kandım amirlerimden birinide ekledim faceime ama atama kontenjanı açıklanıp verilen zam farkını alamayıp bulamadım açığıma verdim diye masum bir iki yazı yazdım ama nerelere çekildi ve resmen deneme süresiyle tehdit edildim çok kırıldım bu nedenle iş yeri arkdaşınız dahi olsa zümremiz olmayanı aramıza eklememeye özen gösterelim. ve bu olaydanda söylenenlerden de yola çıkarak bence demeyin kimseye.... iş yerinde iş hayatında kimseye güvenmeyeceksin derlerdi hep... ilk kez yaşadım bu talihsiz durumları.... atanınca haberar edersiniz bana kalırsa demeyin. gidemezseniz aksilik olup yine gidecek düşüncesiyle ne yapacakları belli olmaz.... 3 gündür etkisini atamadım .... zaten şehir dışına atanınca yeterli zaman olacak biz idari sözleşmeliyiz anında istifa edebiliriz. ki olmasaydık da iş kanununa göre 15 gün önce istifa haberi verlir ve o sürede atandıgın pozisyona yeterli olur.
:d

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben müdüre söyledim biraz konuştu gitmemem için pttnin artılarindan bahsetti sonra da karar senin dedi

Zaten onlar atamalari bizden iyi takip ediyorlar giden falan olur diye:)

evet bende çalıştığım arkadaşlara söyledim git diyende var gitme diyende

müdürle papaz olsan ne olur:))

ben söyledim hocam. atamamiz kesinlestikten sonra atama belgesiyle gidip bi dilekçe yazıp ayrılabiliyormusuz

hocam atandığınız an istifa edebiliyorsunuz.bir arkadaşımızda tecrübe ettik merak etmeyin:)

ben söyledm. herkes biliyor. kötü niyetli olan bi müdür vekilimz var saolsun ben gtmeden herşeyi öğretip izin alma derdinde.

not:her bir cümle ayrı bir yorumdur.

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ist anadolu yakasinda calisyorum hala bize zam farkini vermediler. Kasa tazminatinida vermediler avp yakasi almis ama. 210 lira acik cikti kasamda bulamadimda. Nasil is ya bu. ayrilacam birakacm isi

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ist anadolu yakasinda calisyorum hala bize zam farkini vermediler. Kasa tazminatinida vermediler avp yakasi almis ama. 210 lira acik cikti kasamda bulamadimda. Nasil is ya bu. ayrilacam birakacm isi
Aynen cok berbat is. Kpss hazirlancm ins

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
x şahıs:

413 kişilik atamada en son kaçıncı kişi atanır?

jedinak_jed

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
off offf offf bunlar ne böyle. bu sayfayı gizli bölüme açsaydın güzel olurdu. şimdi burayı görüp grubu kapatırlar

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
taşınsın gizli bölüme online yok mu admin. kaynak güzel. :)

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sezin Taş
arkadaslar istifa edince belli bir onay suresi var mı yani bizi bor sure kurumda tutabiliyorlar mı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
Beğen · · 22 Ocak, 21:15
3 kişi bunu beğendi.

Nesibe Aydin Ulusoy yok sözleşmede tazminat
22 Ocak, 21:17 · Beğen

Sezin Taş tazminat demiyorum nesibe hocam mesela istifayi verdim cikip gidebiliyor muyum yoksa bu is kanundaki gibi bizi 15 gun tutabiliyor mu kurum bunu sormak istemistim aslinda
22 Ocak, 21:20 · Beğen

Mehmet Güler dielim bugün istifa ettin peşin verdikleri maaşın çalışmadığın kadar kısmını iade ediyosun o kadar..
22 Ocak, 21:20 · Beğen

Ali Çimen Yok hocam ben Eğitimde sordum dilekçeyi veriyorsun bir haftada sana dönüyorlar
22 Ocak, 21:21 · Beğen

Sezin Taş yaaa 1 hafta yine uzun bir surecmis iyi oldu bunu ogrendigim tesekkurler ali hocam
22 Ocak, 21:22 · Beğen · 1

Mehmet Güler galiba şubatta öğretmenliğe başlıonuz
22 Ocak, 21:23 · Beğen · 1

Sezin Taş bir aksilik cikmassa evet hocam aslinda atandigimi gormeden istifa etmek istemiyorum ama ona da zman yok iste hayirlisi artik nediyeyim
22 Ocak, 21:24 · Beğen

Ali Çimen Yönetim kurulu karar veriyor bide maaşın bir kısmı geri alınır zaten yeni bir işe gideceksen sana en az 15 gün filan zaman veriyorlar hocam
22 Ocak, 21:25 · Beğen

Sewall Tuncer atanan varmııı ptt cilerrr:)
22 Ocak, 21:26 · Beğen · 1

Sezin Taş en az 15 gun sure derken hocam kurumdan kuruma gecerken mi
22 Ocak, 21:27 · Beğen

Mehmet Güler bence istifa ettiysen yönetim kurulu hayır dese dewam mı edecen yani ....aynı gün çıkışını alırsın.. 399 luyum bizde durum öle
22 Ocak, 21:27 · Beğen

Sezin Taş bende 399 luyum olmassa yarin bir ik arayayim ben garinti olsun
22 Ocak, 21:28 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu 15 gün değil hocam
22 Ocak, 21:28 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu istifa edip ertesi gün başladım işe
22 Ocak, 21:29 · Beğen

Ali Çimen Yok yeni bir kuruma atanınca evrak işleri filan zaman veriyorlar size

Mehmet Güler ozaman hiç sormayın benim bi sürü arkadaşım öle istifa etti maliyeye geçen ,öğretmenliğe geçen .. içiniz rahat olsun aynı gün...

Aysen Kutahyalıoglu Hocam cuma günü salı mesai bitimi diye istifa ettim
22 Ocak, 21:30 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu salı akşama kadar oradaydım akşam eşyalarımı alıp çıktım
22 Ocak, 21:30 · Beğen

Sezin Taş tamam ozman bende su gun istifa ediyorum diye yapayim hepinize tesekkurler yorumlariniz icin icim rahatladi
22 Ocak, 21:33 · Beğen · 1

Melek Gündüzalp Hocm yönetmelikte yaziyor zaten istifa ettiginiz gibi. Ama oldu da sorun cikardilar ki cikarmazlar atandiktan sonra o zaman da dilekcenizi yazarsiniz en geç 30 gün dilekçeye cevap. Vermezlerse badip gitme hskkiniz var yönetmelikte boyle okuduğunu animsiyorum:) yine de insan kaynsklarini arayip baslarini agritmakta fayda olabilir onlar bunun için var
22 Ocak, 21:33 · Beğen · 1

Mehmet Güler kazanmadan istifa etme
22 Ocak, 21:34 · Beğen · 1

Aysen Kutahyalıoglu sorun çıkmıyor merak etmeyin ama kazanmadan bence de kazanmadan istifa etmeyin
22 Ocak, 21:34 · Beğen

Sezin Taş hocam ama 6 7 diyor hocam cok riskli bence
22 Ocak, 21:35 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu nasıl 6 7 hocam
22 Ocak, 21:35 · Beğen

Sezin Taş sıram 2233 413 kisi alacaklar 24leri geeciyor tabi hersey 9labilir allah korusun yanlis biseyler yaparim bilemedim valla
22 Ocak, 21:36 · Beğen

Sezin Taş ayin 6 7 si gibi acillanacak 10 unda okul aciliyor
22 Ocak, 21:36 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu tamam ama hemen başlamıyorsun şehşrdışı 15 gün süren var
22 Ocak, 21:37 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu sakin ol hocam

Aysen Kutahyalıoglu mein ol atanınca bu hallerine çok gülecez niye gerilmişim diyeceksin

Sezin Taş tamam hocam iste insan inanamiyor:))
22 Ocak, 21:38 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu evet bliyorum hocam

Aysen Kutahyalıoglu hem gerdim hem heyecanlı hemde çok mutlu bir durum uyku girmez senin şimdi gözüne:))

Aysen Kutahyalıoglu benim öyle olmuştu

Omer Kırık Hayir Sezin Taş hocam ayni saatte gidebilirsiniz
22 Ocak, 21:39 · Beğen · 2

Sezin Taş aynennn hocam sabah lara kadar konusmak istiyom sevinmek zorundayim gibi kendi kendime atanacagimi hatirlatiyorum cok garip bbi duygu idrak edemiyorum aslinda halen
22 Ocak, 21:41 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu evet daha kötüsü 1 ay sonra bile inanamayacaksınız derse girerken
22 Ocak, 21:42 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu ben hala o moddayım
22 Ocak, 21:42 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu kadrolardan bana ne ama işte alışmışım ya bak bak :))
22 Ocak, 21:42 · Beğen · 1

Sezin Taş :)) muhtemelen benimkide öyle olacak
22 Ocak, 21:43 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu :)) şu yerler belli olsun bir de atandığın kesinleşince görürüm seni
22 Ocak, 21:44 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu bir takvim vardı masamda pttdeyken o 11 eylülde kaldı :))
22 Ocak, 21:44 · Beğen

Sezin Taş :))) ayy allahim herkese nasip etsin ne diyeyim aysen hocam
22 Ocak, 21:46 · Beğen · 1

Aysen Kutahyalıoglu inşallah hocam:))
22 Ocak, 21:47 · Beğen · 1

Aysen Kutahyalıoglu bu arada iyi ki pttde başlamışım her şeyin kıymetini biliyorum genel anlamda hiç söylenmiyorum sorunlara da
22 Ocak, 21:47 · Beğen · 1

Aysen Kutahyalıoglu senin de iyi bir yer olsun da inşallah
22 Ocak, 21:47 · Beğen

Sezin Taş aminnnnn insallah
22 Ocak, 21:48 · Beğen

Özkan Taşkıran Aysen Kutahyalıoglu sen gittin diye Ptt öksüz kaldı
22 Ocak, 22:28 · Beğen · 1

Gökhan Uçman hocam bunlar taş kalpli , yerine apar topar birini görevlendirirler. nereye gidiyorsun diye sormazlar bile. sözleşmede öyle yazıyor.
22 Ocak, 22:52 · Beğen · 1

Arzu Kpl Zaten belkide hala Yedekleri var ve yeni umut suzlara umut okacak bosalacak yer. Ben de sevinirmiyim acep kurtulup ptt den onca yil uzak dur banka bana gore degil acik veririm hep diye. Yine acik ve dokumlerime göre hersey dogru simdiden nerden geldim bu ise diyorum. İnşallah biz de parayla ugrasip cep bosaltmaktan kurtulur ogrencilerimize kavuşur uz cok ozendim simdi sexin hocam hayirli olsun
22 Ocak, 23:34 · Beğen · 1

Sezin Taş tesekkur ederim arzu hocam malesef brans olarak pek sansli degilizz 2 yildir agliyorum.rabbim hepize nasip etsin isallah
22 Ocak, 23:51 · Beğen · 1

Aysen Kutahyalıoglu Sayın Özkan Taşkıran mesailer geceye uzayınca oturursun artık evimiz öksüz kalır da ptt kalmaz
23 Ocak, 00:04 · Beğen

Arzu Kpl 6 yildir bekkemistim 7 yariladim ne kadar agladim insallah isteyen herkese ogretmenlik olsun
23 Ocak, 00:08 · Beğen · 1

Özkan Taşkıran Aysen Kutahyalıoglu günde 4 saat yollarda uyuklarken öz evlat olunuyorsa ben öksüz devam ederim.
23 Ocak, 00:08 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu Inşallah hocam
23 Ocak, 00:08 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu Eş durumundan gelirim ya da evi taşırım ama sen Haziran'dan sonra izle öz evlat
23 Ocak, 00:10 · Beğen

Aysen Kutahyalıoglu Gerçi hergün yorgun gelip söylenen sensin. Bu yazdıklarından sonra söylenmezsin artık
23 Ocak, 00:11 · Beğen

Sezin Taş mudurum istifami vermem gerektigini soyledi tarih belirtmeden genel mudurlukten daha sonra yazi gelecekmis cok tugaf belki hemen ayrilmak istiyom belki daha calismak istiyom boyle bir hakkim yok heralde
23 Ocak, 15:22 · Beğen

Mehmet Güler ya sen müdüre ne bakıon insan kaynaklarına niye sormuyon
23 Ocak, 18:18 · Beğen

Sezin Taş off aradim onlar muduru bilgilendirwwlim dediler.zaten mudurde sen itcektin neden geldin diyor resmen salliyor 10 gun tutarlar seni belki diyor
23 Ocak, 18:25 · Beğen

Mehmet Güler ya aynı şubeden çalıştığım arkadaş istifa etti 11:00 e kadar kadar çalışıyodu maliyeden aradılar hemen dilekçesini verip başmüdürlüğe gitti saat 4 gibi istifasını vermişti
23 Ocak, 18:27 · Beğen · 1

Feride Bursa bizim ordan da biri gümrüğe atandı atandığı açıklandığı gün müdüre söyledi o gün istifa dilkeçesini yazdı gitti beklemedi falan
24 Ocak, 00:07 · Beğen

Yeliz Karaaslan Bende mudurume sordum risk alma atandigini ogren istifa et dedi. Oyle yapmayi düşünüyorum beende
24 Ocak, 18:34 · Beğen · 1

Sezin Taş walla ben mudur kurbani oldum istiyi verdim napalim kismet artik
24 Ocak, 19:04 · Beğen

jedinak_jed

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Adaylar tercihlerini 23-27 Ocak 2014 tarihleri arasında elektronik ortamda yapacaklardır. 28 Kasım –
6 Aralık 2013 tarihleri arasında tercih yapan adaylar istedikleri takdirde tercihlerinde değişik yapabileceklerdir.
3740 mat formasyon ayrılmış bu etkiler pttyi. ptt izin vermez.

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
x şahıs

Öğretmen olarak atanacak arkadaşlar var mı? Varsa şimdiden hayırlı olsun

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
x şahıs
Öğretmen olarak atanacak arkadaşlar var mı? Varsa şimdiden hayırlı olsun
Ben varim:)
23 Ocak, 21:15 · Beğen
hayırlı olsun:)
23 Ocak, 23:27 · Beğen · 1

Bende... ne zaman istifa etmeliyim atama sonuclari aciklandigi gun istifa etsek onaylaniyo mu hemen
24 Ocak, 18:27 · Beğen

Bende aynen kesin atandigimi ohrenmeden istifa etmek istemiyorum istafa kac gun icinde onaylanir acaba offf cok sikintili durumlar
24 Ocak, 19:01 · Beğen

inşallah atanırsınız hocalarımm istifa olayını bilmiyorumm

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
x şahıs

Müdüre haziranda gideceğim diyemedim ya!!

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
x şahıs
Müdüre haziranda gideceğim diyemedim ya!!

haziranda niye gideceksiniz hocam
23 Ocak, 21:08 · Beğen

atamalar varya hocam
23 Ocak, 21:11 · Beğen

memur ataması için mi
23 Ocak, 21:11 · Beğen

Bi olda öyle söyle
23 Ocak, 21:18 · Beğen · 1

yani olunca soyle. Nisanda cikarilacagina haziranda cikarsin
23 Ocak, 21:23 · Düzenlendi · Beğen · 1

hocam bence çıkmayın. Giderseniz istifa edip giderseniz
23 Ocak, 21:27 · Beğen · 1

yahu bys hesabında cikacam dedim de müdürde bi anlatti bi anlatti hazirani diyemedim be ya!
23 Ocak, 21:29 · Beğen