PTT personel alımında hangi il ve hangi şubeye atandınız?

desertwolf85

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ptt yerleştirme işlemleri tamamlandı öncelikle herkese hayırlı olsun yerleştirildiğiniz şube ve ili paylaşırsak iş arkadaşlarıyla bağlantıda olmayı sağlıya biliriz.

desertwolf85

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ben izmirden gelicem merkez ilçeler istiyorum diyede özellikle söyledim ama sanırım referans ordada dönmüş kimsenin günahını almak istemiyrım tabiki ama inegöl beni yıktı:((

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben izmirden gelicem merkez ilçeler istiyorum diyede özellikle söyledim ama sanırım referans ordada dönmüş kimsenin günahını almak istemiyrım tabiki ama inegöl beni yıktı:((
isim neydi kardeşim. bende bursa merkezde oturuyorum. bende belirttim özellikle merkezde istiyorum diye inegöle yollamışlar. inegöl kötü bir yer değil sadece merkeze 45 km uzakta gelişmiş bir ilçe.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
isim neydi kardeşim. bende bursa merkezde oturuyorum. bende belirttim özellikle merkezde istiyorum diye inegöle yollamışlar. inegöl kötü bir yer değil sadece merkeze 45 km uzakta gelişmiş bir ilçe.
İnegöle gittiğinde iyiki merkez olmamış dersin :)

desertwolf85

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hocam ev kiraları inegölde çok pahalı o paraya bursada 1+1 rezidansta kalırsın düşün ve maganda memleketi diyorlar bursada sehrin imkanlarından uzak olacaksın ve altında araba yoksa ancak hafta sonu gidebilirsin bursaya ve inanılmaz yogun hapcısı ve otcusu iti kopugu çokmuş oranın hep 3. sayfa haberlerde bide inegöl için sürgün yeri diyorlar

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hocam ev kiraları inegölde çok pahalı o paraya bursada 1+1 rezidansta kalırsın düşün ve maganda memleketi diyorlar bursada sehrin imkanlarından uzak olacaksın ve altında araba yoksa ancak hafta sonu gidebilirsin bursaya ve inanılmaz yogun hapcısı ve otcusu iti kopugu çokmuş oranın hep 3. sayfa haberlerde bide
ben ara ara gidiyorum bir sıkıntıyla karşılaşmadım. o dediğin şeyler her yerde var ayrıca. mülakatta tanıştığım bir arkadaş vardı izmirli bir de geçen başmüdürlükte denk geldik o arkadaşla o sen misin yoksa.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
niye merkez daha mı sıkıntılı hocam :)
Bu işler böyledir hocam. Çok da uzak değil merkeze. İstanbulda bi yerden bi yere en az yarım saat sürüyo zaten. Sen inegölden bursaya 40dk gidersin. 45km çok değil

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yok hocam o sanırım gürkan oda başka sahsen ben üzüldüm zorla istifa ettirtecekler insan bi sorar ilçe istessem direk ilçe yazardım ev kiralerı esyasız 700-800 hep hayat kurmam zor orda benim bursa merkezde servis imkanı ve yemekte var ama inegöl.... bide gençlere yönelik biyer değil emekli yeri ... tam sevinmiştim pttden yürürm diye ama suan çok kötü hissediyorm kendimi... gidip görmek lazım bide internette inegöl pttt de bir çalışan yoğunltan üstünü basını yırtıp kafayı sıyırmıs google yaz gmreceksin ... neyse hayırlı olsun kardeşim hepimize....[/hayır
yok hocam o sanırım gürkan oda başka sahsen ben üzüldüm zorla istifa ettirtecekler insan bi sorar ilçe istessem direk ilçe yazardım ev kiralerı esyasız 700-800 hep hayat kurmam zor orda benim bursa merkezde servis imkanı ve yemekte var ama inegöl.... bide gençlere yönelik biyer değil emekli yeri ... tam sevinmiştim pttden yürürm diye ama suan çok kötü hissediyorm kendimi... gidip görmek lazım bide internette inegöl pttt de bir çalışan yoğunltan üstünü basını yırtıp kafayı sıyırmıs google yaz gmreceksin ... neyse hayırlı olsun kardeşim hepimize....
merkez olsa benim içinde çok iyi olcaktı ben nilüfer ilçesinde oturuyorum adamlar inegöle verdi. aynen kardeşim hayırlısı olsun yapıcak bişey yok.

desertwolf85

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hocam bana inegöl genel müdürlük dediler sizede mi öyle dediler? subemi oluyor ordandamı dagıtacaklar?

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İşletme
Bana henuz tebligat ulasmadi. Bi anormallik mi var acaba.

Birtan

Aktif Üye
Hep İnegöl muhabbeti dönmüş. Ben farklı bi şeyler yazayım :) İstanbul İstinye Merkez Postane. Tüm atananlara hayırlı olsun.

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İşletme
tebligat az önce elime ulaştı. Hangi şubeye atandığımla ilgili bir bilgiye yer verilmemiş.