Ptt Puan ve Tercih Paylaşım Platformu

00.00 dan Sonra Tercihlerimizi Paylaşalım Arkadaşlar Mülakat Tarihi Açıklanana kadar puanlar ve tercihler hakkında tahminlerde bulunabiliriz herkes için en hayırlısı olsun...

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Neden şimdi değil de sürenin bitmesini bekliyorsunuz...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hayırlısı gençler

Hepat1t

İyi Bilinen Üye
hatta ilk ben paylaşayim 1 MUĞLA BODRUM2 ESKİŞEHİR BAŞMÜDÜRLÜK3 ESKİŞEHİR ÇİFTELER4 SAKARYA BAŞMÜDÜRLÜK5 MARDİN MAZIDAĞI6 KONYA ALTINEKİN7 KONYA HADİM8 KIRŞEHİR BAŞMÜDÜRLÜK9 KARS BAŞMÜDÜRLÜK10 BATMAN BEŞİRİ11 DENİZLİ BAŞMÜDÜRLÜK12 BOLU MUDURNU13 GİRESUN ÇAMOLUK14 KASTAMONU BAŞMÜDÜRLÜK15 KASTAMONU HANÖNÜ16 KASTAMONU PINARBAŞI17 KARABÜK BAŞMÜDÜRLÜK18 KARS SUSUZ19 ELAZIĞ PALU20 TOKAT ERBAAilk tercihimi bodrum yapmamın sebebi tüm ortamım orda ben 10 yıldır turzimdeyim oraya gidip geliyorum sürekli ondan dolayı özel sebepten ötürü yazdım bu arada puan 81 bakalım artık neresi olursa gidecez

Benim Puan 82.40
Bursa Eskişehir Çanakkale Denizli Sakarya Bodrum Altınoluk Ayvalık Karabük Kastamonu İnegöl Düzce Edirne Kırıkkale Hatay Kırşehir Çorlu Gemlik ve Safranbolu

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Benim Puan 82.40
Bursa Eskişehir Çanakkale Denizli Sakarya Bodrum Altınoluk Ayvalık Karabük Kastamonu İnegöl Düzce Edirne Kırıkkale Hatay Kırşehir Çorlu Gemlik ve Safranbolu
bişi bildiğimdn değil de bursa hayırlı olsun

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
81.09 ile giresun çamoluk tek tercih

Hepat1t

İyi Bilinen Üye
Hepat ilk 7-8 den birisi gelir gibi bence hakkında hayırlısı
Cümlemizin kardeşim artık kısmet neresi olursa gidecez bu saaten sonra seçme lüksümüz kalmadı artık bodrum gelirse tadından yenmez tabi :) sen bodruma benden 1 adım daha öndesin bakalım artık kısmet

Cümlemizin kardeşim artık kısmet neresi olursa gidecez bu saaten sonra seçme lüksümüz kalmadı artık bodrum gelirse tadından yenmez tabi :) sen bodruma benden 1 adım daha öndesin bakalım artık kısmet
Bende manavgattayım turizmdeyim :) inşallah bodrumdan önce bi yer gelir de sana bodrum kalır :)

58iibf

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Kardeşim haziranda ne gelir kimse bilmiyo ki ptt ye atanmıştım askerde olduğum için iptal edildi şimdi tekrar başvurcam artık kısmet ne olursa sen yapmıyomusun tercih
denedim yapmayı da olmadı bende vazgectim haziranda dogu batı heryeri yazcam .. zaten sagolsun iibfli kardeslerim 82li deyince sanki 90 alımısım gibi tercih etme haziranda kralsın milletin hakkını yeme diye diye vicdanen beni rahatsız ettiler ... insallah ihtiyacı olan birileri gider ...

slm ben yeni üye oldum bu siteye paylaşımlarınız çok güzel ben 81.28 puanla ıspatanın tüm ilçeleri denizli denizli tavas Eskişehir Kütahya sakarya bursa balıkesirinegöl erikli bodrum sizce mülakat listesine girme şansım varmı arkadaşlar