ptt sözleşme imzalamaya gideceklerden rica !!!

adige0127

Site Müdavimi
kazandıgınız yedekı belge teslım etmeyen sayısını sorarmısınız yedek de bekleyen bırı olarak rıca edıyorum sımdıden tesekkurler

adige0127

Site Müdavimi
yardımcı olmazmısınız harbıden ya :) en azından ben sorarım dıyen bırı olsada haber beklesek

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
ben soracam hocam insallah soylerler ankara icin soracam

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
:) 500 civarı genel rakam.ama asker çok.

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
askerdeyken başvuranların başvuru kabul edildi mi arkadaşlar? şu nokta dikkatimi çekiyor...

ilanda askerde iken başvuruların kabul edilmeyeceği yazıyor,ama yönetmelikte askerlik geçerli bi neden olup hakkımızın saklı tutulcağı yazıyor.. Bu ay techilim bitti,yoklama olmaya gidecem,şubatta da askerim Allahın izniyle,pttye başvururken mail atmıştım durumumu söylemiştim başvuru yapabilirsiniz demişlerdi,bana öyle geliyorki ilanda ve yönetmelikte bu askerlik olayı birbiriyle çelişiyor yada benim kafam karışık ;)

ASkerde olup başvuranlar kabul edildi mi arkadaşlar?

adige0127

Site Müdavimi
benım anladımgım okudugum kadarıyla askerde tercıh yapanlar basvuru tarıhınde asker olanalrın kabul olmamıs kazanıp ertesı gun askere gıtsede kabul olmus buyuk haksızlık olmus bu konuda da bence

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
kırıkkale 1 kişi bilyrm net bilgi arkdşlr

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
kardeş kaç kişi aldğını htrlmyrmda az 4-6 gibi bişydi arkdşma şey denlmş puanı iyiydi eğer başlrsn merkezde idari binada başltcz demşlr o başlmdı işte onn yerne illaki biri merkzde başlmştr..sulakyurt ve kesknin 1 boş kadrosu açlyo onn yerne büyük ihtml o ilçelere olr keskn neysede sulkyurt çok uzak

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
dostum yalnız kırıklareli değil kırıkale yanlş anlşlmsn:)

adige0127

Site Müdavimi
bugun o kdr kısı kac ılde genel mudurluge gıttı kımse zahmet edıp sormadı nerdeyse bı kac kısı harıc bız kendımıze karsı bu kdr duyarsızken beklerız bız resmı duyuruyu