PTT ye atanan arkadaşlar gazete ilanı için...

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Arkadaşlar birçoğumuz bu hafta işe başlayacağız hatta ben dün başladım.Bakın arkadaşlarımız uzun zamandır gazete ilanı için para topluyorlar ve birçok arkadaşımız çalışmamasına rağmen ellerinden geldikleri gönüllerinden koptukları kadar yardımda bulunuyorlar ve hiçte azımsanmayacak miktara ulaştılar.
Ayın 15 inde Allahın izniyle ilk maaşımızı alacağız o zaman yardım yapmamak için bahaenemizde kalmayacak.Lütfen ilk maaşımızla kendimiz ve İİBF için hayırlı bir iş yapalım.
Diğer çalışan arkadaşlarımızda yardımcı olursa çok seviniriz.Ciddi ve çok okunan bir gazetede tam sayfa ilan verilirse bunun etkisi büyük olur.

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
cok iyi bi baslik olmus bende oyle dusunuyorum pttciler biraz daha fedakar olmali insallah :) siz ne cabuk basladiniz :)

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
cok iyi bi baslik olmus bende oyle dusunuyorum pttciler biraz daha fedakar olmali insallah :) siz ne cabuk basladiniz :)
perşembe sözleşme imzaladım dün başladım hattta sağlam bir başlangıç yaptım direk oturdum gişeye ama çok iyi oldu birçok işlemi öğrendim.çok zor değil zaten.

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
yönetici arkadaşlar bu başlığı normal foruma taşıyabilir miyiz?buradan çok fazla okunmaz..

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
ankara ama hala bekliyoz bakalim sadece yerleri ogrenebildik :)

matador26

Yeni Üye
Mücadele Grubu
Maas alinca bende katkida bulunurum, bu sefer verelim ilanimizi

iyi olmuş böyle bir başlık ben tazmıştır ama başlık güzel olmuş ilk maaş payınız hazır şimdiden

iyi olmuş böyle bir başlık ben tazmıştır ama başlık güzel olmuş ilk maaş payınız hazır şimdiden
yok işte 2 gündür bilde yoktum mesajları okuyorum millet ne yapmış giden başlıyan varmı tebligat gelen varmı diye
sen ne yaptın başladınmı
bilgin varmı başlıyan falan istanbul tebligat

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
bazilarina gelmis ama istanbulun ne tarafi orayi bilmiyorum dun sinoplu bakiyodu ad soyad dan tebligatlara

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
bu başlıktakiler nereye kayyboldu?
Atananlar gidip ardına bile bakmıyor :ytrya:

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ocak 2014'te atandım, buradaym. 2012'deki o meşhur 80-81liler'i ömrümün sonuna kadar unutmam da mümkün değil.