PTT (Yedekler) Tebligat Bekleme Süreci

Bilgilerimizi burdan paylaşabilir miyiz?

Dosyaya yazdıkları bölgelerden başka yere verme ihtimalleri var mı? Abidinpaşa(Ankara) için talep veren var mı aramızda?

Evet o ihtimal var.ben keçiören yenimahalle demet yazdırdım daha sonra yenimahalle demeti değiştrmek istedim şimdi çok yoğınuz sonra dedi bişey diyemedim daha sonra telefonla aradım esas sıkıntımız gölbaşı kızılcahamam bilkent gibi çevre yerlerde dedi yenimahalle dolu zaten değiştirmeye gerek yok diye geçiştirdi.ulus kızılayda dolu dedi ama bence beni geçiştirmek için dedi

adige0127

Site Müdavimi
banada ıstedıgın yerler varmı dedı soylesem oralar olacakmı demıstım sen soyle olursa olur dedı :)

İkamet yerine yakın vermeye çalışıyorz dedi ama bilmyrm nasıl olacak bide biyere başla ilerde değiştirme imkanın var zor değil dedi.

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
iki hafta derken cuma gününden itibaren mi pztesi mi :) hangisi son gündü o bile değil :)

bi an önce başlasada gitsek ya, kardeşim atanırsak stresimiz biter dedik ama bu sefer yine stres başladı :)

Yuh ya bana iki yer yazdi o da k.esat kizilay.hakaten sacmalik olur benim gölbaşı na bilkent e gidebilmem icin sabah beşte çikmam gerek :( insallah öyle bisi yapmazlar.

Söylentiler, 20 gün içinde işlemlerin -herhangi bir aksilik çıkmadığı takdirde- tamamlanacağı yönde. Geç olsun da güç olmasın. Büyükşehirlerdeki büyük sıkıntı(büyük deyince bazı arkadaşlar haklı olarak sitem edecekler biliyorum) atama yerlerinin adilane olup olmamasındaki belirsizlik. İkamet adreslerini dikkate alacaklarını, almalarını umuyorum. Öte türlü işler zor, cidden zor. Umarım yanıltırlar bizi.

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Hayırlı olsun berrın bak bu sayfa sana ugurlu geldı :)

arkadaşlar bir sorum olacak.ilk sıraya bilkent diğer sıraya gölbaşı yazdı ordaki memur.ilk sırada yazan yer mi çıkar çıkarsa.?