PTT'de çalışmak?

Konu, 'PTT' kısmında Çağlar123456 tarafından paylaşıldı.

1. Çağlar123456

Çağlar123456 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ptt yedeklerdeydim gişe için bugun aradılar 28ine kadar evrakları topla dediler şu an özel şirkette muhasebede çalışıyorum 1800 tl maaş alıyorum ptt insan kaynakları 2400 net dediler.sizden yardım istiyorum fikirleriniz nelerdir.Ptt de çalışan arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim.kafamı kurcalayan şeylrden biri özel sektör ve piyasayasa göre iyi kurumsal bir şirkette çalışıyuorum.ilerleyen yıllarda maaşımda bir artış olabilir mi bu arada çalıştığım yerde cumartesi pazar tatil

2. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Hocam ptt de değilim potansiyel issizim ama holding gibi bir yerdeysen kal kaldığın yerde :)

3. sinoplu

sinoplu Güzel düşün güzel yaşa Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    Çalıştığın yer neresi bilmemde
    Ptt nasıl bir yer dersen en yakın merkeze git görürsün orada iş gişede müşteri ile ilişki işi ama değişebilir de ptt belli olmaz hiç başmüdürlüğe aldıkları da oluyor postaya aldıklarıda
    Yani şu var heryer bir değil ptt askerlik gibi nereye düşeceğine bağlı
    Zam konusunda ptt çalışana devletin memura toplu sözleşmede verdiği zammı yansıtır her sene yani özel şirket gibi değil ekstra yönetim kurulu da ek zam yapabiliyor bazen mesela gişe parası vermeye başladı önceden yoktu dil tazminatını da artırdı
    İnsan kaynakları ortalama maaşı demiş çalışılan ile göre ve diğer ek ödeme alma şartlarına göre maaş değişir

4. Feneronex

Feneronex VİP Üye

Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim neresi için çağırdılar bir de kaçıncı yedeksin ben de yedeğim ondan soruyorum

5. Çağlar123456

Çağlar123456 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    18
    İstanbul başmüdürlük 12. Yedektim

6. Feneronex

Feneronex VİP Üye

Ödül Puanları:
    28
    Ben de 16. Yedeğimde bekliyoruz bakalım saol kardeşim

7. s_b

s_b Aktif Üye

Ödül Puanları:
    268
    2400 net maas degil brut zaten 2419 falan sana maas arti ikramiye tazminat yemek parasi hepsi ortalama bisey soylemis arti bide performans var yapabilirsen oda.500 de ondan alirsin bide nobet va cumartesi bazi merkezlerde nobete kalirsan 110 da onu alirsin.ptt nasila gelince oldurmuyorda guldurmuyorda :) ozel sektorden iyi ama sonu belli degil sozlesmeli olucaksin ilerde ne.olur.belli degil

Sayfayı Paylaş