pttden feragat edenler--gümrük belge hazırlama süreci

arkadaslar gümrük için pttden feragat yeterli dimi..muvaffakat falan yok dimi artık

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
yok kardeşim feragat yeterli muvaffakat 657lerde oluyo

gumruk belgeleri arasnda iş bilgileri var ya biz ptt den feragat ettiğimiz için hiç bi kurumda calışmıyorm u işaretliyorz dimi

yeterki

Yeni Üye
arıyorum ptt yı acmıyolar ki.bu feragat olayını net sekılde ogrenmelıyız.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
gumruk belgeleri arasnda iş bilgileri var ya biz ptt den feragat ettiğimiz için hiç bi kurumda calışmıyorm u işaretliyorz dimi
evet çünkü başlamadın ve sgk girişin filan yapılmadı

benm esim aramış feragat için dilekçe yazıp bize getirn demişler..baska bişi gerekmiyormuş

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
benm esim aramış feragat için dilekçe yazıp bize getirn demişler..baska bişi gerekmiyormuş
esra ne için dilekçe onu da belirtirsen :D hani çalışmadıgına dair belge mi yoksa ptt feragat mı :D cvp verirken hangisine cvp veriyosanız o msjın altında alıntı var ona tıklayıp yazın ki kime yazdıgınız belli olsun kardeşim

esra ne için dilekçe onu da belirtirsen :D hani çalışmadıgına dair belge mi yoksa ptt feragat mı :D cvp verirken hangisine cvp veriyosanız o msjın altında alıntı var ona tıklayıp yazın ki kime yazdıgınız belli olsun kardeşim
hımmm öğrencez daha yeniyiz burda ben feragat için demiştim bi önceki yorumu=)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

ozlm123

Üye
Mücadele Grubu
Ya ben samsundayim istanbul ptt yi kazandim simdi ta istanbula Avgidip mi dilekce vercem nasil feragat etcez na yazcaz bi yardim edin hele

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Ya ben samsundayim istanbul ptt yi kazandim simdi ta istanbula Avgidip mi dilekce vercem nasil feragat etcez na yazcaz bi yardim edin hele
dilekçeye gerek yok bence telefonla ararsın ben işe başlamayacam dersin olur biter zaten işe başlamazsan feragat etmiş oluyon

ozlm123

Üye
Mücadele Grubu
Peki gumrukte teslim edilen evraklarda ptt yi yazicakmiyiz sonucta calismaya baslamadik ama evrak teslim ettik yazmazsak sorun cikarmiki bide luis saglik kurulu raporu adli sicil kayfi vermicez dimi gumruge istemiolar

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
ben gümrüğün o durumlarını bilmiyorum belgelerde yazarlar ama istememeleri lazım ptt konusunu 2 sinide kazananlara soracan ama ptt yi arayıp söylersen sorun olmaz bence

ben ist yasıyorum.biraz önce esim benm adıma pttye gitti ve feragat ettiğimi belirten dilekçeyi verdi..hatta genel kurul halen ptt kazanan listelerini onaylamamış.. dosyamdan sabıka kaydı ve sağlık raporunu alabilirsnz demişler...bence siz pttyi arayın bizzat gitmenize gerek yok tel yada en kötü ihtimal fax la bile halledebbilirsn...bu arada ben feragat ettiğim için gümrükteki belgeye calışmıyorumu işaretledm.gümrüğüde aradım işe hiç başlamadysanz istifa et sorun olmaz dediler.

Peki gumrukte teslim edilen evraklarda ptt yi yazicakmiyiz sonucta calismaya baslamadik ama evrak teslim ettik yazmazsak sorun cikarmiki bide luis saglik kurulu raporu adli sicil kayfi vermicez dimi gumruge istemiolar
0312 449 1549 gumruk atamalarl ilgili kurumun no su...aklına takılanı ara bence yardmcı oluyorlar

chapl

Yeni Üye
bende gümrüğü kazandım. ptt ye gitmeyeceğim feragat dilekçesi yazmak zorunda mıyız ?