PTT'ye Yerleşenler Burada.Tüm sorular için

Pandapanda

Ah!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar Konya 'da PTT nin anlaşmalı olduğu hastaneleri bilen var mı? Güncel halini bulamadım medicana yı hala gösteriyor ama anlaşma bitti diye biliyorum.

Pandapanda

Ah!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Gümüşhane Ünv.
Bölüm
Diğer
selam arkadaslar dogum Yaptim Bana sgk Dan odenen parayi ptt ye Geri mi veriyoruz Nasil oluyor bu isler bilen var mi

UMUT KIRKOCA

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Yds den 70 puan alan bir ihs li için dilntazminati aylık ne kadar. Alan var mi ...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
arkadaslar ptt de ise basladiktan ne kadar sure sonra tayin isteyebiliyoruz bilgisi olan var mi
Her yıl Haziran ayında nakil talepleri alınıyor ildışı 3 yıl il içi 6 aydan sonra isteyebiliyosunuz

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
Her yıl Haziran ayında nakil talepleri alınıyor ildışı 3 yıl il içi 6 aydan sonra isteyebiliyosunuz
hmm il disi bayagi fazlaymis tesekkur ederim peki ptt de calismaya basladiktan sonra merkezi atamadan atamamz gerceklesrse istifa edip mi gidebiliyoruz o surec hakkinda bilgnz var mi

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hmm il disi bayagi fazlaymis tesekkur ederim peki ptt de calismaya basladiktan sonra merkezi atamadan atamamz gerceklesrse istifa edip mi gidebiliyoruz o surec hakkinda bilgnz var mi
İstediğiniz zman istifa edip gidebilirsiniz sözleşmeli olduğumuz için