PTT'ye Yerleşenler Burada.Tüm sorular için

Hadi inş

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Es durumu tayin dilekçesi verdiğimiz de normal şartlarda kac ayda tayinimiz çıkar bilen var mı???

Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merhaba arkadaşlar son alımda ben ve benım gibi yedek bekleyen arkadaşlar adına sizden bişey rica etmek istiyorum. diğer yedek bekleyen arkadaşlarla konuştuğumuzda gördüm ki her ilin başmüdürlüğü farklı bir bilgi vermiş. Örneğin ben Antalyada yedek beklıyorum ve Antalya başmüdürlük 2 ay önce bana asil kazananlardan işe başlayan oldu yedeklik süreniz başladı derken diğer arkadaşlara asil kazanan herkes iş başı yapınca yedeklık süresi başlıcak demişler. Yedekler tüm illerde aynı anda çağırılıp test yapılacakmış doğru mu diye sorduğumda ise hayır Antalyada başvurduğunuz bölümden herhangi bir sebeple istifa eden olursa bekletilmeden yedekler çağırılacak dediler fakat başka illerdeki arkadaşlara yedekler toplu bir şekilde çağırılıp psiko test yapılacak denmiş. Çalıştığınız kurumdan yedeklık süresinin nezaman başlayacağı ve çağırılmaları nasıl olucağı hakkında bir bilgi alıp bizlere söyleyebilir misiniz ? şimdiden teşekkürler :)

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İktisat
Promosyon yatan var mı aramızda.l? Ziraat bankası bazı kişilere promosyon yatırmış ne kadar yattığı hakkında bilgi sahibi olan var mı ?