PTT'ye Yerleşenler Burada.Tüm sorular için

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Memura ikramiye gündemde şayet çıkarsa bizde alirmiyiz?

Suzan61

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Eş durumu tayini hakkında bişey duyan var mı arkadaşlar. Ne zaman belli olacağı yönünde

işletme19

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Sayın hocalarım onceden segem sertifakisi almis( uzaktan egitim ile) veya alacak olanlar nasil bir surec isleniyor aceba? Bana bir yazi geldi ama hic acikalyci degil. Sadece sinav surda olacak tarih su vs. Yardici olursaniz çok sevinirim. Şimdiden TEŞEKKÜRLER

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba, konu dışı ama yardım bekliyorum. Bulunduğum şubeye bizden 5-6 ay önce torpille işe başlayan birisi var. Sınava vs hiç birşeye girmemiş ve KPSS puanı yok. Bu kişiyi şikayet etmek istiyorum. Var mı bunun bir yolu. Bu durumu hazmedemiyorum. Şube de kayırılıyor bir de. Çok sinir bozucu.

selcuk50

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Merhaba, konu dışı ama yardım bekliyorum. Bulunduğum şubeye bizden 5-6 ay önce torpille işe başlayan birisi var. Sınava vs hiç birşeye girmemiş ve KPSS puanı yok. Bu kişiyi şikayet etmek istiyorum. Var mı bunun bir yolu. Bu durumu hazmedemiyorum. Şube de kayırılıyor bir de. Çok sinir bozucu.
Eminmisin hocam . PTT zaten KPSS ile personel almıyor. Kendi sınavı ile alım yapıyor. PTT nin böyle bir şey yapacağını zannetmem şahsen.

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İşletme
Firma elemanı olarak çalışanlar kargo da dağıtımda çalışıyor. Bu kişi öyle değil. Bütün şube herkes geçici göreve gidiyor bu kişiye kimse dokunmuyor ve bu durum çok kanıma dokunuyor

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bayram tatili cuma gunununde idari izinli sayilmasiyla 9 oldu ya simdi biz bu cuma gunu calisiyomuyuz acaba bilgisi olan varmi

Taskin

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar uzak ilçeye görevlendirmede en son ise giren gider diye bi mevzuat var mi ?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Firma elemanı olarak çalışanlar kargo da dağıtımda çalışıyor. Bu kişi öyle değil. Bütün şube herkes geçici göreve gidiyor bu kişiye kimse dokunmuyor ve bu durum çok kanıma dokunuyor
malesef yönetmeliğe eklnen geçici madde ile kpss siz sınavsız torpilli girenler bunlar yapacak bişey yok Allah büyük arkadaşlar