puanları tekrar aşağı çekebiliriz

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında ates68 tarafından paylaşıldı.

1. ates68

ates68 Üye

Ödül Puanları:
    8
    ben 2010-2012 döneminde önlisan olarak sınava girmiştim. ama önlisans kadrolarını o kadar kıstılırki 85 puanla atanamadım hemde tekniker olarak. heralde çok ses getirmiş olmalıki 2012-2014 döneminde birçok kadro önlisansa kaydı önlisans puanlar 3001 83 e kadar düştü teknikerlikler dahada düştü. tabi ben lisanstan girmiştim bu sefer sınava lisansın kadroları çok düşmüştü. en son hazirandada gördük berbat bir kadro geldi 83 le acıkta kalan arkadaşlar oldu.
    2014-2016 döneminde kadroları tekrar kapmamız lazım. mücadelemizi iyi yapalım arkadaşlar.
    bu arada şunu belirteyim 2012 kpss de 77 küsür puanım vardı birçok arkadaş mücadelemizde bizimle alay etti özellikle 81-83 puan aralığı bizler 77 puanla sınırdayız diye mücadele ederken puanlar 80 aşağısına düşmez boşuna uğraşmayın diye hakarete varan sözler ettiler bizde onlara beddua ettik tabi ne oldu onlarda kaldı öylece hatta 83 bile atanamadı.
    yani puanlar açıklandığında kimse kimseyi dışlamasın adam gibi çalışırsak destek olursak iyi niyet beslersek puanlar tekrar 77 ye düşer yok ben 85 aldım diye artistlik yapar mücadeleye katılmazsak puanlar 86 ya bile çıkar.
    zor bişey değil bütün kadroları 4001 yaparlarsa al sana taban puan 87 ona göre birlik olmak zorundayız aynı gemideyiz.

2. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    maliye iibf olsun yeter
    iibfye maliye, sgk tapu gibi kurumlar yeterlidir onun dışındaki ufak tefek 657ler kitler vs. bir nebze tatmin eder 80 ve üstünü... ama maliye kilit kurum atama dönemlerinde minimum lisanstan 300 400 alım yapan bir kurumdan bahsediyoruz

3. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Zor olan aynı gemide olduğumuzu bazılarının anlaması. Ya kendilerini gemi kaptanı sanıyorlar, ya da gemiyi batırmaya çalışıp kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar. Ya da gemi batarken kendi gmilerinde keyif sigarası yakıp bizi izleyerek güneşleniyorlar.

4. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    geçen dönemde maliyeye çok mail atmıştık ama sonuç hüsran. zaten iibf yi bitiren maliye oldu. ama onlarda görecek maliyeyi bitiren de 4001 olacak.

beren27, isletmeci1985 ve enaz90 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş