Puantörlükten gözü korkan kaç kişi :)

Adversary

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
adamlar sanki gelmeyin der gibi.. önce kılavuz sonra açıklama.. göz korkutuyorlar resmen.. caymak üzere olan var mı :)

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Ne korkacaz hocam şeriatın kestiği parmak acımaz. bizim hesabımızı zaten kestiler...

Kim isteyerek yazcak ki allah aşkına herkes zorunluluktan yazcak artı pek avantajı da yok ayni vardiya sistemindeki bir işçi de 2500 alabiliyo biz boşuna okumusuz bi ton stres 84-85 alan insanlarin mükafatı bu mu maalesef Türkiye şartlari

Kişiye göre değişir bence tapu iyi yoğun olabilir ama 5-6 gibi evindesin inş herkes için hayırlısı olur ben 81 ile açıkta kaldım.nasip değilmiş

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
hocam mevcut sağlık sorunum var diyelim buraya yerleştim yapılan testlerde sağlık sorunum engel teşkil eder mi atamamı yapmazlar mı yani.
hocam nitelik kodların da belirtilmiş arazide ve açık havada çalışmasına engel bir durumun olmaması diye ...

hocam nitelik kodların da belirtilmiş arazide ve açık havada çalışmasına engel bir durumun olmaması diye ...
hocam bende böbrek hastalığı mevcut burada ''A grubu ilk girişteki gibidir'' derken a grubundan mı bahsetmiş yoksa b grubundan mı anlamadım da.
6) Böbrek Hastalıkları:
İlk Girişte: A grubu ilk girişteki gibidir.
Asil Personelde: Böbrek fonksiyon testleri normal ve tedaviye cevap veren hipertansiyonu olan hafif dereceli proteinürisi olanlar bu grupta çalışırlar.
Primer ve sekonder olarak çeşitli nedenlerle meydana gelmiş böbrek yetersizliği, kronik nefrit, böbrek damar anomalileri olanlar ile böbrek transplantasyonu geçirenler bu grupta çalışamazlar

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
hocam siz en iyisi TCDD personel başkanlığına tel açın...iyice öğrenin,puanınızı yakmayın....

hocam bende böbrek hastalığı mevcut burada ''A grubu ilk girişteki gibidir'' derken a grubundan mı bahsetmiş yoksa b grubundan mı anlamadım da.
6) Böbrek Hastalıkları:
İlk Girişte: A grubu ilk girişteki gibidir.
Asil Personelde: Böbrek fonksiyon testleri normal ve tedaviye cevap veren hipertansiyonu olan hafif dereceli proteinürisi olanlar bu grupta çalışırlar.
Primer ve sekonder olarak çeşitli nedenlerle meydana gelmiş böbrek yetersizliği, kronik nefrit, böbrek damar anomalileri olanlar ile böbrek transplantasyonu geçirenler bu grupta çalışamazlar

irem35

Yeni Üye
Bu puanla vardiyalı gecesi gündüzü olmayan bir kadro... Bu kadar okuduk lisans mezununa uygun görülen meslek...yazmayacağım...

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Bu puanla vardiyalı gecesi gündüzü olmayan bir kadro... Bu kadar okuduk lisans mezununa uygun görülen meslek...yazmayacağım...
eğer ismin nickindeki isimse zaten başvuramazsın :cool: bayanlar başvuramıyor
Bu arada içişlerinin kadroları da vardiyalı o zaman onu da eledin demekki sana tercih edebileceğin sadece birkaç üniversite ve kit kaldı. Geçmiş olsun