Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine...

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Rabbim herkese bol ibadetli bol bereketli bir ay nasip etsin hepimize , inşallah ramazan ayı hurmetine geçmiş günahlarımizi bağışlar kalbimizden iman eksik etmez , bu güzel ayda hayırlı haberler versin inşallah (illa olsun demeyelim hayirlisiysa insallah nasip olsun ) amin.

Drkn

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
inşallah aminn:) öyle nasipten öteye yol gitmez tabi ama güzel haberler duymaya o kadar ihtiyacımız var ki bu ramazan ayı bu yıl nolur bize uğurlu gelsin

Atsız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Rabbim herkese bol ibadetli bol bereketli bir ay nasip etsin hepimize , inşallah ramazan ayı hurmetine geçmiş günahlarımizi bağışlar kalbimizden iman eksik etmez , bu güzel ayda hayırlı haberler versin inşallah (illa olsun demeyelim hayirlisiysa insallah nasip olsun ) amin.
Amin hocam, Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah.

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Su ayin hurmetine atanalim:srnsml:
Cocukken yasadigimiz bayramlardan daha heyecanli gecsin:oops:
Kotu insanlarin dili bu bayramda lal olsun bi de:uzgnm:o_O:ckskc:
Oruclar Allah korkusundan degil,sevgisinden niyet edilsin:asik::hhhhhh:
Razi oldugun kullarindan olmak askiyla Ya Resul.
Bir ay degil bir omur itikat ile,sevgi ile,paylasma ile...

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
hamd olsun ilk iftarımızı yaptık rabbim bu gücü hep versin 11 yaşımdan beri oruc tutarım gecen yıl rahatsız oldum biraz tutamamıştım o kadar zoruma gitmişti ki anlatamam saglık yerinde olsun 2 ayda tutulur sıkıntı yok, Allah herkese tutmayı nasip etsin inşallah

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Gum gum güm ramazan davulculugu işine başladım sayfada :))) sahura uyanan arkadaşlar uyandıklarında 2 rekat teheccud namazı kılabilir hazır uyanmisken değerlendirin derim :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Amin