Referans?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında S.R tarafından paylaşıldı.

1. S.R

S.R VİP Üye

Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar, ziraatin sınavına girmiştim bilen bilir banko görevlisi için girdim ben 2 yıllık diplomamla şu anda da işletme 4. sınıf öğrencisiyim. Sınavdan 78 puan almışım mülakatta araya sokabileceğim 3 tane referans var. Sizce bunları kullanmalı mıyım yoksa tek başıma gidip şansımı denmeli miyim? Kul hakkı açısından kullanmaya sıcak bakmıyorum ama Sakarya da 61'le kapatmış en yüksek puanlardan biri sanırım benimki. Bu arada 2015 alana da çalışıyorum. Görüşlerinizi bekliyorum çok kararsızım:kötü:

2. beterböcek

beterböcek beter1böcek Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Alana çalışıyorsun madem iyice asıl bence.bankayla memurlugu ayni kefeye bile koyamazsin.eger tek cikar yolunun bu oldugunu dusunmuyorsan ki daha mezun bile degilsin,sadece kendini denemek amaçlı gir mulakata ve ne yapip yapamadığını tecrube et derim ben.

S.R bunu beğendi.
  3. S.R

S.R VİP Üye

Ödül Puanları:
    148
    Ben de öyle düşünüyorum aslında ama malum iş bulmak bu kadar zorken ayağıma gelen fırsatı değerlendirsem mi diye de düşünüyorum bi taraftan.

4. beterböcek

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Evet hakettigin isi bulmak cok zor.ama alana calisan bu yola emek vermeye calisan birini de banka tatmin etmez.bu acik ve net.hem 4.sinifim diyorsun mezun olma durumun var mi ki banka eger basla derse?bu da önemli bir sorun

5. S.R

S.R VİP Üye

Ödül Puanları:
    148
    okul sıkıntı değil. ama tatmin etme konusunda haklı gibisiniz. teşekkürler.

6. beterböcek

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Hayatini sen kendin belirleyeceksin tabiki ama ben 2011 sonbaharindan beri kpss muhabbetlerinin icindeyim ve kendimce de olsa tecrübe sahibi oldugumu düşünüyorum.biraz yardimci olabildiysem eğer ne mutlu...