SABAH SABAH NE GÜLDÜM :D

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu öğretmenlerin dünyadan haberi yok ki bunlar nasıl eğitimci oluyorlar çok merak ediyorum :D
malum.net ' de; bir kaymakamın öğretmenlere sahte rapor almaları ile ilgili bir haber yapılmış. Altındaki öğretmen yorumları öğretmen vasfı taşıyanların ne kadar bilgisiz, birikimsiz olduğunu gösteriyor.
Alttaki hanımefendi(!) kaymakam olmayı KPSS p121'den puan alıp atanmakla karıştırıyor:
"nuranteknik
25 Şubat 2014 11:06​
Bu kaymakamların valilerin öğretmenlerin amiri olması kadar saçma bir durum yok. Öğretmenlerin aldıkları puanların yanında bu kaymakam vali olan gençlerin her tür puanları arasında dağlar kadar fark var. Öğretmenler çok yüksek puanlarla eğitimci oluyorlar.
Tam tersi öğretmenler valilerin kaymakamların amiri olmalıdır."

Haberin linkini de ekleyim de diğer komik yorumları okumak isterseniz oradan bakın :)
Kaymakam'dan öğretmenlere 'sert' uyarı - Memurlar.Net

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
adam 90 puanla hizmetli olarak atanıyor bu mantıkla onun herkesin amir olması lazım
Bu kadar bilinçsizler işte. Liyakattan haberleri yok, yalnızca alınan puanla öğretmen olmayı öğrenmişler dünyaya gözlerini kapatmışlar.
Kaymakamın oraya gelene kadar sınavlara girebilmek için bile sınava girmesi gerektiğinden, sınavı kazandıktan sonra yeterliliğinin ölçülmesi için mülakatlara girdiğinden... hiçbir şeyden haberleri yok, bir de bunlar öğrencileri yönlendiriyor.
Pehhhh bunların eğitimciliğine....

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Çocuklarımızı 4001li sürüngenlere emanet etmek istemiyoruz gelecekte.

Torba kod hak değil cehalettir, basiretsizliktir.

Torba koda formasyon eklenerek bu kadar olunuyor demek ki.

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
forumun en gizemli post'u ve ilk post'un. ben mi çok geziyorum bu forumda?
bana da gizemli geldi ama sabahtan beri kendi kendime yorum yapıyorum :D
Herhalde başlığa kendisi de güldü, güldürdüğüm için bana teşekkür ediyor

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
şerlok holms gibin çözmüşün olayı :D
ne bilem aklıma başka bir açıklama gelmedi :rolleyes:
Bir ihtimal daha var: Nete telden girdiği için en baştaki başlığı okudu, ordaki başlıkta kendisine biri cevap verdi sayfayı yenilediğinde en başa bu başlık geldi onun için farkında olmadan bu başlığa yazdı.(bu ihtimal çok düşük çünkü başlık en son neredeyse 1 ay önce güncellenmiş :) )

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
ne bilem aklıma başka bir açıklama gelmedi :rolleyes:
Bir ihtimal daha var: Nete telden girdiği için en baştaki başlığı okudu, ordaki başlıkta kendisine biri cevap verdi sayfayı yenilediğinde en başa bu başlık geldi onun için farkında olmadan bu başlığa yazdı.(bu ihtimal çok düşük çünkü başlık en son neredeyse 1 ay önce güncellenmiş :) )
en son kaçıncı bölümü izledin :D :D