SADECE ANALİZ

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
@Mehmet Aksu @Yelken ve karacanın sitesine üye arkadaslar ve sinan hoca fanları :) bu sayfaya taban puan analızlerını yazalım bırcok arkadasımızada yardımcı olur

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
analiz için bişey diyemem ama bu sayıda gelen rakam çok iyi işletme için

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
atandıktan sonra epey uzaklastım mevzudan @işletmeci00 ama analızı yaptıgımız baslıkta formullerı acıkca yazdık beklentı halıhazırda hala yuksek degıl sanıyorum yıne asagı yukarı oncekı bırkac atamayla aynı oranlarda gelır gıbı

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Ekonometri 11
Ulus 11
Çeko 15
İktisat 129
Maliye 360
Kamu 412
İşletme 458

4001 122 kişi.
ENTERESAN bir tablo işletme kamu malıye cosmus dıgerlerı sonmus bır kurumla alakalı bır durum sanıyorum oturup bı ıncelemek gerek genel sayıya gor ısletme uzerındne genel bır degerlendırme yaparsak iibf ye iyi kadro gelmıs sanırım yanılıyor muyum

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
sayılar kyk dan kaynaklanmıs kyk merkezıye donmus ama farklı bolumlerden alıyor Allah hepınızın yardımcısı olsun kardeşlerim zor zamanlar ama bır ara alım yaparlar belkı kurumlar alım yapmamıs cogu sanıyorum.

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Uluslararası iliskiler bölüm mezunu olarak açıkçası 85.02 puan ile atanamamak. Ah ne betbah bir hissiyat zira ceko ve eko bölüm arkadaşlarım içinde geçerli.

Taban puan her bölüm için farkedecek.

İşletme ve kamucu arkadaşlar açısından ibre bir nebze daha iyi.

Açıkçası işletme ve kamu için puanlarin 85 in altına düşeceğini sanmıyorum. Diğer bölümler için 86 dan aşağıya inmez zaten belki 87 de de kalabilir.

Hangi puanda olursak olalim mutlaka tercih yapalım. Hoş tercih parası aliyor demi ösym. Ulan yine parayı kıracak devlet hay ben böyle sistemin. Vazgeçtim la yapmayin tercih.

Kafa duman ooo süper hadi eller havaya durma cos

iibfmaliye

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
KYK olmasa çok vahim bir tablo olurdu, alım yapmadı çoğu kurum. Yine de Haziran için umut etmeye devam edeceğiz.

jamiryoo

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Uluslararası iliskiler bölüm mezunu olarak açıkçası 85.02 puan ile atanamamak. Ah ne betbah bir hissiyat zira ceko ve eko bölüm arkadaşlarım içinde geçerli.

Taban puan her bölüm için farkedecek.

İşletme ve kamucu arkadaşlar açısından ibre bir nebze daha iyi.

Açıkçası işletme ve kamu için puanlarin 85 in altına düşeceğini sanmıyorum. Diğer bölümler için 86 dan aşağıya inmez zaten belki 87 de de kalabilir.

Hangi puanda olursak olalim mutlaka tercih yapalım. Hoş tercih parası aliyor demi ösym. Ulan yine parayı kıracak devlet hay ben böyle sistemin. Vazgeçtim la yapmayin tercih.

Kafa duman ooo süper hadi eller havaya durma cos
hocam aynı bölüm mezunuyuz. 84 puanım var . hiç ihtimal görmüyorum. sence başvurmaya 15 tl'yi vermeye değer mi ?

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
hocam aynı bölüm mezunuyuz. 84 puanım var . hiç ihtimal görmüyorum. sence başvurmaya 15 tl'yi vermeye değer mi ?

Bizim kadrolar gelmez ama 4001 belki gelebilir nasil gelebilir hiç kimse yazmaz ise önündeki kadroyu ancak o şekilde. Açıkçası artık o da imkansız yani :):)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
SALI GÜNÜ SORULARI CEVAPLAYACAĞIM DEDİ SİNAN HOCA.. BAKALIM O NE DÜŞÜNÜYOR BÖLÜMLERİN TABAN PUANLARI HAKKINDA..BU ARADA ARKADAŞLAR BURDA ROBOTU PAYLAŞAYIM BELKİ İŞİNİZE YARAR..
http://tercih.kpssrobotum.com/?mezuniyet=Lisans DİĞER ALIMLARINDA TABAN PUANLARI VAR ONLARI DA GÖREBİLİRSİNİZ.

scarface

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Sinan hocanin yarinki yorumlarini merak ediyom da. Adamin bi tane tahmini bile tutmuyo. Sadece tercih robotu guzel.