Sadece ATAMALAR önemli değil. Sınavlara dönük etkin paylaşım da olmalı

Adversary

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Arkadaşlar görüldü ki kadro istemek artık tek başına yeterli değil. bu nedenle forumu daha interaktif kullanabilme adına bu bölümde sınavlarla ilgili aktif ve etkileşim içinde paylaşımlar olmalı diye düşünüyorum. sadece kpss değil bir iibf mezununun işine yarayacak her sınav (yds, ales vs.) için burada aktif paylaşımlar olmalıdır.

Dikkat ettiğim kadarıyla bu foruma takılanlar aldıkları puanla sessizce atama beklemekte ve sınavları boşlamakta bir kısım üye ise kendi çalışmasını sessizce yürütmektedir.

Ancak birlikten kuvvet doğar. Siteye üye olanlar bugünü değil yarını düşünmeli. sadece kadro için değil her türlü işe yarar paylaşım için uğraşmalıdır. İİBF bir aile olacaksa önce bu kişileri bir araya getirmeliyiz. Farklı konularda ortak paydalar bulmalı ve gücünü artırmalıyız.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Hoşgeldin Adversary :)
Forumda çoğunun amacı 2012 puanıyla acaba atanır mıyım, atanırsam nereye atanırım olduğu için bir düzen olmuyor. Atananlar da gelip gidiyor sonra foruma pek girmiyor zaten.
Forumda A grubuna hazırlanan pek kimseye denk gelmedim şimdiye kadar. Hazırlanan olmayınca paylaşım yapan, soru soran da olmuyor zaten.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
YDS konusunda her zaman paylaşıma açığım, KPSS 2014 konusunda da deneme ve güncel bilgi paylaşımları oluyor, daha aktif olmalı haklısınız.

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Arkadaşlar görüldü ki kadro istemek artık tek başına yeterli değil. bu nedenle forumu daha interaktif kullanabilme adına bu bölümde sınavlarla ilgili aktif ve etkileşim içinde paylaşımlar olmalı diye düşünüyorum. sadece kpss değil bir iibf mezununun işine yarayacak her sınav (yds, ales vs.) için burada aktif paylaşımlar olmalıdır.

Dikkat ettiğim kadarıyla bu foruma takılanlar aldıkları puanla sessizce atama beklemekte ve sınavları boşlamakta bir kısım üye ise kendi çalışmasını sessizce yürütmektedir.

Ancak birlikten kuvvet doğar. Siteye üye olanlar bugünü değil yarını düşünmeli. sadece kadro için değil her türlü işe yarar paylaşım için uğraşmalıdır. İİBF bir aile olacaksa önce bu kişileri bir araya getirmeliyiz. Farklı konularda ortak paydalar bulmalı ve gücünü artırmalıyız.
bir şeyi merak ettim sen malum.netin iibf forumunun eski editörü Adversary misin ?

BlakeGrifin

Site Müdavimi
@Adversary tekrar hoş geldiniz sizin de bahsettiğiniz gibi umarım forum tüm iibflileri bir araya toplayabilir ve önümüzde ki süreçte başka arkadaşların katılımlarıyla hakkımızı aradığımızda sesimiz daha gür çıkar , birileri bizi duymak zorunda kalır... ayrıca değindiğiniz eksikler malesef vardır haklısınız diğer sınavlara yönelikte çalışmalar , paylaşımlar olmalı zamanla bu eksiklerin giderilmesi için ortak çalışmalar yapılmalı...