SADECE MÜCADELE

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben ordaydım eylem sonrasında özellikle iibflilerin katılması gerekiyo denmişti biraz olsun ses getirdi die düşünüyorum bundan sonra gelen olur die düşünüyorum ama hala ses yok bizimkilerden bende bilmediğim bi durum mu var die merak ettim

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Ben ordaydım eylem sonrasında özellikle iibflilerin katılması gerekiyo denmişti biraz olsun ses getirdi die düşünüyorum bundan sonra gelen olur die düşünüyorum ama hala ses yok bizimkilerden bende bilmediğim bi durum mu var die merak ettim

Yooo gayet bilinen bir durum iibf liler hakkını arayamiyor olay bu ;) önlisans lara Ortaöğretime rezil olduk.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
hala aynı şekilde düşünüyorlarsa ne diyeyim eğer fişlenmekten korkuyorlarsa fişlense ne olcak memur olamadıktan sonra zaten almıyorlar eğer isyan olarak düşünülüyorsa sadece alkışlandı ve sizlere şunu söyleyim oraya gelenlerin hepsi eylem bittikten sonra içlerinde ben en azından bunu yaptım dediler ve bunun mutluluğu vardı

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Etkinlik başlamıştır

Ortak tagımız :

--->>> ‪#‎iibfyebütçeden20binKADRO‬

Maliye bakanımız Sn Naci AĞBAL'ın twitter adresi
-->>> @naci_agbal

Örnek tweet :
Sn Bakanım @naci_agbal 2014 kpss P3 ve 2014-15 Kpss A grubu puanlarımızdan #iibfyebütçeden20binKADRO talep ediyoruz.
3 er tweet atınız saygılı küfürsüz... !!!

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar bende 2-3 tweet salladim . Ama millet tag tt olmadan etiketleme yapiyor buda tt olmaya buyuk bir engel

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ŞENER BABUŞCUYA DESTEK VERİN HOCAM DEDİM..110 KİŞİ RETWEET YAPTI BENİ SAĞOLSUN:)

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
ARKADAŞLAR İİBF İF VE İŞLEME FAKÜLTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ FARKLI
İSİMLER AÇILAN DEVLET KONTEJANLARINDA KODLARLA TAVŞAN ÇİFTLİKLERİNDE YETİŞEN TAVŞAN TÜRLERİ GİBİ BİZİ PARÇALAMALARI YETMİYORMUŞ GİBİ KARİYER NET GİBİ SİSTEMLE ÇALIŞAN KURUMLARDAKİ İNSAN KAYNAKLARINA GELEN MESLEK AHKLAKİ YÖNÜ ZAYIF ETİK OLMAYA ERBABLAR İNSANKAYNAKLARI İLE HATT BEN MÜHENDİSLİK VE İKTİSAT VE TEKNİKERLİKLER VE YÜKSEK LİSANSLARIM VAR BU VATANDAŞ ANAYASANIN HİÇBİR MESLEK VE SINIF AYRIMI YAPILMAKSIZINN ELEMAN ALIMI YAPILMASI GEREKİRKEN ÇALIŞMA BAKANLIĞINI
ÇEŞİTLİLİK YÖNETMELİĞİNİ HEM DEVLET PERSONEL HEMDE KURUMSAL İNSAN KAYNAKLARI KÖTÜYE KULLANIP
AYRIM VE ÖZEL OKULLARIN HİÇ BİR KABUL GÖRK ZORUNDA KALMASI İÇİN EĞİTİM TÜRÜ AÇIK ÖGRETİM VEYA FAKÜLTE TÜRÜ SEÇENEĞİ MESLEKİ DANIŞMA KURUMUNU YAZILIM SİSTEMLERİNİ(İNSANLAR HAZIRLIYOR) TOPLANLANTILARDA UZAKTAN KUMANDALI ZAADIN HİZMET
KARLARI AKILLI
İNSAN FİKRİNİ BU İNSANLAR ÜZERİN DEN SİSTEM ADIYLA DAYATIYOR
KISACA EĞİTİM TÜRÜNÜ SEÇTİM DENEYİMİN ÖNEMİ
BUNLAR BİR ZAMAN SÜPER ZEKA YETİŞTİREN DERSANNELAR (TEKRAR TERAR GİDİP TAVANDAKİ OKULA GİR ADIMIZ BÜYÜK OLSUN AKLİ SORUNLARI OLANLAR) DESAHANELERDE PUAN MANYAKLARI YETİŞLTİRDİLER ONLAR İŞE GİRSİNDİYE
SEN AÇIK ÖGRETİMLİSİN FEN EDEBİYAT VEYA EĞİTİM FAKÜTELİ DEĞİSİN ÖGRETMENLİK YAPAMAZSIN
GİBİSENİ SİTEMDEN RED ETTİM SEN İBBFLİ DEGİLSİN
YADA YALNIZ SİYASALCI İSTİYORUM GİBİ SOSYAL DÜZENİ YARALAMAK İSTİYORLAR İLGİLİLER HARAKETE GEÇSİN BUNLAR SAG DULU İŞVERENLER MAİLLE ULAŞINCA ÇAGRILDIMDA HALKI UYANDIRIN DORUSU BU BENİM KİMSEYLE TARTIŞMAM YOK ANCAK KURAN VE BÜYÜK ÖNDER VE ASKERLİK HERKEZ BİLİR HİÇ BİR İNSAN ELİYLE YARTILAN SINIFSAL FARKLILIK KABUL EDİLEMEZ ANAYASADADA VARDIR
SADECE ELİNDEKİ DİPLOMANIN YETİKİLERİNİ KULLANIRSIN
İİBFLİLER İYİ BİLİR HİÇ BİR KİMSE ANAYASA AYRICALIK TANINMAZ
SON NOT DEVLETE İİBF TÜM FAKÜLTELERİ DIŞINDA MAKAM VE MÜDÜRLÜK İSTEYEN HER EĞİTİMİN ÜST VE ORTA KADEMESİ
KPSS BİZİM GİRDİĞİMİZ SINAVLARDA GEÇİP PUANLAMALARI ŞART OLSUN
HANİ YÜKSEK PUANLA ÜNİVERSİİTE OKUDULARYA ZEKİ BU SINAVIDA HALLEDERLER

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
KISACASI Bİr YAZILIM SİSTEMİNDE ÖGRENİM VE FAKÜLTE TÜRÜNÜ BELİRTEREK ELEMANI İNSAN PAZARINDAN ÖZElLİK BELİRTEREK (deneyim ikinci planda)
sadece tüm kurum interneten sistemden seçtik yahu arkadaşlar zad ve elemanları 15 temmuzda elde edemediklerini sanayi bank ve şirket ve devletlerin insan kaynagını parçalayıp ülkemizi zayıflatmak istiyorlar tüm bunları bu gizli organizasyonlarl insankaynakları poziyonların ele geçirilerek milleti parçalayıp çözmek isteme kilidini kullanıyorlar

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar diplomanın nerden alındığı değil
iktisat işletme maliye kamu yönetimi ve idari diploma olna endüstri mühendisi olan arkadaşların
sadece ünvanları ve puandan önce deneyimine bakılıp kaymakam
ve idari işlerde 40 yaş sınırı vardı sonra puan için tabi dersane abonelerini saymıyorum
tüm bu dediklerime dikkat edilerek [aman okul bu okul eğitim türü fakülte adı
gibi sınıfsal farklılıklar yaratmamak kaydıyla sonuçta özel sektör
beceri devlet herkesi eşit kabul ettiğini bir sınava giridiğinden
yönetmeliklerle sınıf ayrımını kamufle etmeyin]
sadece kanuni hakkımız diplomamızın verdiği ünvanımızın haklarını istiyoruz
ayrıcalık yapıyorsanız ey kariyer internetler deneyim yerine sınıfsal tercihlere son verin devlet kukla gibi bizi sınav yapın ama sınıfsal ayrılıkla diplamanızın yetkilerinin önemi yok denmekte sınav ile
bize özel sektör şu cümleyi kullanıyor internet sistemi nederse o yalanın söylüyor
devlet puan ve modül ile eğitim modele uyduruklarıyala aldıgımız puan ve akademik ünvanlar
degersiz gibi bahsedereek ınıfsa ayrılık yapmanızı perdeleyemezsiniz